Προς το περιεχόμενο

Χειρότερο σόλο έβερ!


zephyrous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

o kirk κανει extreme sports?

 

Ναι' date=' π.χ. τρώει κρέπα με διπλή μερέντα. Αδρεναλίνη στο maximum. :lol:[/quote']

 

Και χωρίς αλεξίπτωτο Χαρίλαε.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγα για τον Kirk!!! :twisted: Εγώ αυτόν είχα ως πρότυπο και έγινα ο μεγιστος ακροβάτης-κτηνοβάτης της ταστιέρας που είμαι τώρα. :lol: :lol: :lol: 8) 8O :?: :idea: :wink: 8) :D 8O :( :) :twisted: :evil:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο ειναι ρυθμικο το μερος ειναι ο.κ.

 

οταν μπαινει το σολο , παιζει , να εχει βγαλει το ιδιο ακριβως solo με το δισκο (δεν το ξερω αν περναει κοντα γιατι δεν το θυμαμαι ) . Οταν λοιπον παιζεις πανω σε ενα ξενο solo , και χασεις κατι ,η ξεχασεις ενα μερος , ειναι δυσκολο και το ενα λαθος φερνει το αλλο,γιατι ειναι και η ψυχολογια μεσα .... πρεπει εκεινη την στιγμη να δρασεις ακαριαια , γυριζοντας το σε αυτοσχεδιασμο ,και να επανελθεις σε αλλη ενοτητα , η και καθολου .

 

το πιθανοτερο ειναι οτι δεν παιζει τοσο χαλια και ειναι θεμα στιγμης

 

*το κομματι ειναι γνωστο αλλα δεν το ξερω απεξω , το back round (drums-μπασσο ) ειναι σωστα την ωρα του solo ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχώς επειδή το αστέρι;!;! του συγκροτήματος είναι ο λαμπρός αυτός κιθαρίστας τα υπόλοιπα όργανα δεν ακούγονται σχεδόν καθόλου. Από ότι μπόρεσα να καταλάβω (καθώς το Fade to black - Metallica είναι από τα αγαπημένα μου τραγούδια και έχω περάσει αρκετές ώρες μελετώντας το) και τα υπόλοιπα όργανα παίζουν όσο ωραία παίζει και ο κιθαρίστας. Τώρα βέβαια δεν ξέρουμε ποιός μπέρδεψε ποιόν;!;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιθανοτερο ειναι οτι δεν παιζει τοσο χαλια και ειναι θεμα στιγμης

ρε παιδιά σοβαρευτείτε...έστω και να ξέχασε το solo δε νοείται ο κιθαρίστας να μην μπορεί να αυτοσχεδιάσει...το παληκάρι απλά πατάει τάστα, έχει επιφανειακή σχέση με την μουσική. μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

ttp://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=31718

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου