Προς το περιεχόμενο

πληκτράδες του Noiz στο youtube


pliktras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πληκτράδες του noiz.gr ανεβάστε στο youtube.com ή αν εχετε ανεβάσει δώστε μας λινκ να σας δούμε εν ώρα δράσης στα πλήκτρα!!

Είτε παίζετε pop είτε rock είτε jazz είτε λαικά είτε οτιδήποτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πω πω...

πρέπει να είσαι πολύ καλός μουσικός...

 

Αρχίστε να δίνετε λινκ όλοι!!

 

 

Θα δώσω κ εγω απλα δεν είναι καλά τα δικά μου και ντρέπομαι

 

Οπώτε οταν μαζευτούν αρκετα βιντεάκια μπορεί να μου φύγει και να δώσω τα λινκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=P-0cDTUTXfU

 

o cos_dr στην μπάντα των nice price, φαίνεται κάποιες στιγμές η μοναδική του λαμψη αν και στο συγκεκριμένο κομμάτι δεν αναδεικνύονται οι πραγμάτικές του δυνατότητες στο performance γιατι ειναι πολύ απλή δουλειά για εναν πληκτρά το συγκεκριμένο, επίσης ο παρακμιακός κιθαρίστας στ αριστερά, είναι το μέλος του noiz rivera.

 

Πρεπει να ανεβει κανα καλύτερο videaki μας που να έχω ουσιαστικό ρόλο,

 

Αλλα ποιός ασχολείται με αυτά, εξάλλου εγώ είμαι μετριόφρων και δεν μου αρέσει να προβάλλω την λάμψη κου ούτε να κοκκορεύομαι άσχετα άν ψαρώνω και τον εαυτό μου!

 

Πάντως είμαι πολύ ωραίο παιδί και γαμώ το κορμιά , επειδή γυμνάζομαι και παίρνω αρκετά συμπληρώματα, και καλός άνθρωπος. ευχάριστη παρέα και ακούραστη μηχανή του sex,

 

Πληκτράδες, βάλτε βίντεο αφοβα , μεταξύ μας είμαστε και είναι ωραίο να αλληλοβλεπόμαστε, και να μας βλέπουν σαστισμένοι οι κιθαρίστες , οι ντραμμερ κ.τ.λ, γιατι είμαστε πολυφωνικοί, εκφραστικοί, χρωματιστικοί, και μας έχουν όλοι ανάγκη και ας μας δουλεύουν που το παίζουμε ενορχηστρωτές και οτι τα ξέρουμε όλα

 

Σας αγαπώ όλους αδέλφια πληκτράδες και μπλιμπλικάδες!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ποιός έπαιρνε το video? Στο σόλο κιθάρα τραβούσε τον μπασίστα???

 

Πλήκτρο δεν άκουσα καθόλου όμως!!!! Λεω τώρα θα μπει το σόλο, τωρα τωρα...

 

ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΠΟΤΕ!!!

 

Το μόνο πράγμα που με απορόφησε στ video είναι η κοπέλα που τραγοδούσε. Τι γλυκια, τι όμορφη, τι ωραια φωνούλα... Για δώσε στοιχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα με τίποτα δεν δίνω τα λινκ μοθ ρεζίλι θα γίνω.

Βλέπω πως παίζετε αν δείτε τα δικά μοθ θα γελάτε....

αλήθεια λέω

τεσπα

τέλειος και ο cos_dr :!: :) :D :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έπαιρνε η κοπέλα του μπασίστα το βιντεο γι αυτό, και αυτό το κομμάτι το παίζουμε γενικώς απο το δίσκο, δεν εχει σόλο στα πλήκτρα, εκτός απο ενα μικρό θεματάκι προς το τέλος που το προσθεσα τώρα τελευταία, τότε δεν το έπαιζα γιατι βαριόμουν.

 

Μα ουσιαστικά εβαλα το βίντεο ήξερα οτι θα τραβούσε το ενδιαφέρον η κοπέλα, με το πλούσιο μπούστο, στοιχεία δεν μπορώ να δώσω λόγω προσωπικών δεδομένων, δεν συνεργαζόμαστε πια εξ άλλου, εχουμε άλλες φωνές πια, και θέλει προσοχή γιατι ο ντράμμερ είναι το αγόρι της και κάνει 9 χρόνια kick box και γενικά στραβώνει , κακώς!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pliktra ΜΗΝ ΚΩΛΩΝΕΙΣ! Ανέβασε βίντεο (έστω μονταρισμένα να μην φανούν τα λάθη!!!!) :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Αχα... Εγω απλά να προφυλάξω τον ντράμερ ήθελα. Δεν είναι σωστο να μπλέκεις τα αισθηματικά με την δουλειά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως του lampross είναι γαμάτο, και αν παίζεις έτσι συμφέρει, δεν χρειάζεσαι κιθαρίστα lol

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως cos_dr σαν καλός φίλος επιβάλλεται να πεις στον μπασίστα να παρατήσει το warwick και να πάρει ένα κανονικό μπάσο, κρίμα το παιδί.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου