Προς το περιεχόμενο

terratec - m-audio bx8


philippe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο πισω εχεις τις κλασικες 5 υποδοχες;

Με δυο μονιτορ με αντιστοιχα δυο βισματα πρεπε να μπουν σε μια υποδοχη.

εγω τα βαζω στο πανελ στο line out και δεν ξερω αν κανω σωστα.

Επισης εισαι ευχαριστημενος;εγω ενταξει τη θεωρω καλη αλλα κατι σαν το control panel Που ειναι μια αιδια με ξενιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μαλακια ειναι οτι πεσαν κατι κωλοπαιδα πανω στα βυσματα που ειναι μπροστα στο πισι και εσπασε η υποδοχη και πρεπει να παω στο νακα,γαμιστατικα δηλαδη

Παιδια στις ρυθμισεις μεσα στο πανελ στα settings dma buffer κτλπ τι ρυθμισεις εχεται κανει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο πισω εχεις τις κλασικες 5 υποδοχες;

Με δυο μονιτορ με αντιστοιχα δυο βισματα πρεπε να μπουν σε μια υποδοχη.

εγω τα βαζω στο πανελ στο line out και δεν ξερω αν κανω σωστα.

Επισης εισαι ευχαριστημενος;εγω ενταξει τη θεωρω καλη αλλα κατι σαν το control panel Που ειναι μια αιδια με ξενιζει

 

Γενικώς όλα τα monitor ηχεία έχουν 2 βύσματα ξεχωριστά για το δεξί και το αριστερό ηχείο. Αν η κάρτα σου δεν έχει 2 εξόδους (R και L) τότε πάρε 1 ταυ όπου 1 καρφί θα το κάνει 2 εξόδους (θηλυκά). Στις εξόδους βάζεις τα monitor και το καρφί στο out της κάρτας σου

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο πισω εχεις τις κλασικες 5 υποδοχες;

Με δυο μονιτορ με αντιστοιχα δυο βισματα πρεπε να μπουν σε μια υποδοχη.

εγω τα βαζω στο πανελ στο line out και δεν ξερω αν κανω σωστα.

Επισης εισαι ευχαριστημενος;εγω ενταξει τη θεωρω καλη αλλα κατι σαν το control panel Που ειναι μια αιδια με ξενιζει

 

Γενικώς όλα τα monitor ηχεία έχουν 2 βύσματα ξεχωριστά για το δεξί και το αριστερό ηχείο. Αν η κάρτα σου δεν έχει 2 εξόδους (R και L) τότε πάρε 1 ταυ όπου 1 καρφί θα το κάνει 2 εξόδους (θηλυκά). Στις εξόδους βάζεις τα monitor και το καρφί στο out της κάρτας σου

 

ε ναι το γνωριζω αλλα ελεος,δηλαδη μια καρτα που την πληρωνεις για να ειναι καλη να σου εχει μια υποδοχη και να πρεπει να βαζει ταυ 8O δηλαδη μυαλο δεν εχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι και πολύ σίγουρος κατά πόσο είναι κατάλληλη για ηχογραφήσεις.

Οπότε δεν σχεδιάστηκε για να παίρνει monitor ηχεία.

Απ' ότι βλέπω από δω: http://www.digit-life.com/articles2/terratecdmx6fire/index.html

Πρέπει ή να την συνδέσεις σε κονσόλα ή να την συνδέσεις με Multimedia ηχεία.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου