Προς το περιεχόμενο

Αγορες Σεπτεμβριου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επεστρεψα λοιπον απο τις διακοπες με αρκετα λεφτα για σκοτωμα! Τα πραγματα που θελω να αγορασω παρα πολλα. Περιμενω λοιπον γνωμες και προτασεις και ευχαριστω εκ των προταιρων.

 

1) Μονιτορ. Επειδη τα ηχειακια του πισι δεν την παλευουν πλεον. Ψαχνω κατι γυρω στα 200. ΕΙχα στο μυαλο μου τα πολυδιαφημισμενα tascam vlx5 τα οποια βεβαια στον θωμα τελειωσαν. Ξερετε που θα τα βρω χωρις να ξεφυγω απο το 200αρι? Ή καποια αλλη προταση..

 

2) Καρτα ηχου. Ειμαι εδω και καιρο αναμεσα στις EMU 0404 kai maudio fast track pro. Ιδια λεφτα και ιδιες λειτουργιες μου φαινεται.. Τι προτεινετε απο τισ 2?

 

3) Ασυρματο για κιθαρα. Οχι τιποτα σπεσιαλ, το πολυ 200+ ευρω. Απο ασυρματα ειμαι ασχετος, δεν εχω καποιο στο μυαλο μου.

 

4)Ενα πολυ απλο μικροφωνο για ηχογραφηση φωνης.

 

5) Μπασο, φθηνο σχετικα, μονο για ηχογραφησεις στο σπιτι.

 

6) Μια ηλεκροακουστικητο πολυ μεχρι 400. Εχω ακοθσει καλα λογια λια τιs cort. Εχετε καποιο συγκεκριμενο μοντελλο να προτεινετε?

 

 

Αυτα τα ολιγα...Ελπιζω να μην ξεχασα κατι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά... που πας διακοπές και γυρνάς με 1500 ευρώ πίσω? Λεφτά σας μοίραζαν?

Να πάω κι εγώ του χρόνου κανά δίμηνο, γιατί σκέφτομαι να πάρω αυτοκίνητο! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεστρεψα λοιπον απο τις διακοπες με αρκετα λεφτα για σκοτωμα! .......

 

Πιστεύω ότι είσαι ο μοναδικός άνθρωπος στον πλανήτη που του συμβαίνει κάτι τέτοιο... Πρέπει να το κοιτάξεις. :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Θα πάρεις ένα από όλα αυτά, ή όλα μαζί???? 8O 8O 8O

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί στις διακοπές του να δούλευε ο άνθρωπος... και ένα παιδί που παίζουμε μαζί το ίδιο κάνει και θα δώσει κάποια από τα χρήματα που θα βγάλει σε εξοπλισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεστρεψα λοιπον απο τις διακοπες με αρκετα λεφτα για σκοτωμα!

 

Για μερικούς ανθρώπους η δουλειά είναι ξεκούραση! 8)

( ή η τσέπη του μπαμπά μεγάλη... :lol: :lol: :lol: :lol: )

 

1)Από Ελλάδα τα τασκαμ τα είχα πάρει από www.musicorama.gr Δεν ξέρω όμως αν τα εμπορεύεται άλλο.

2) Καλύτερα να πάρεις μια Line6 TONEPORT UX2 σε αυτά τα λεφτά.

3) Για κιθάρα στα 400 Ε ότι κάθεται καλύτερα στο αυτί σου. Σε αυτά τα λεφτά δεν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος προσανατολισμός. Προσωπικά μην προτιμήσεις

cort, ξερές ΠΟΛΥ ξερές. Πάντως φρόντισε να πάρεις κέδρινη γιατί το έλατο σε τέτοιες κατηγορίες δεν δίνει τίποτα απ τη γλύκα του (για καπάκι μιλάμε). Νομίζω η alhambra έχει μια καλούτσικη σειρά ηλεκτρακουστικές μέχρι 800 ή 1200 Ευρώ. Δες και καμιά ovation (κορεάτισα φυσικά).

deja vu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται οτι δεν ειναι τοσα πολλα τα λεφτα για να τα παρς ολα μαζι..απλα εχς αρχισει να προγραμματιζω τισ αγορες μου για αυτη τη χρονια. προεχει η καρτα τα ηχεια και ισως το ασυρματο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου