Προς το περιεχόμενο

How many guitars do YOU need?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Μην ξεχασεις να του πεις να σου τυλιξει τον neck & τον bridge reverse για να εχεις hum canceling στη μεσαια θεση...ετοιμασου για ΠΟΛΥ ΒΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ!!!! :lol:
:lol: :lol: :lol:

 

Deadendmind' date=' στείλε του 2100 Εuro και πες του τα ρέστα να τα κολλήσει πάνω (τα δε κέρματα να τα βιδώσει :lol:)

 

Πλάκα - πλάκα, (τώρα που είπατε bzzzzzzzzzz) ο τηλεκάστωρ εκείνος έχει αρχίσει να μου σπάει τα νεύρα και ετοιμάζομαι για μεγάλη επέμβαση θωράκισης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator
Χαριλατρε θελω να τον δω αυτον τον τελεκαστορα... Εχεις δωσει λεπτομερειες κατασκευης???

 

Αυτόν λες?

 

Μένει στην Κρήτη μαζί μου. :wink:

 

Κάποια στιγμή τον είχα περιγράψει σε ένα thread που χάθηκε λόγω τεχνικού προβλήματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
:o !!! πως ειχα την εντυπωση πως εισαι θεσσαλονικη;;

 

Ξέρω 'γω? Λλες να έκανα κανένα ορθογραφικό λλλαθάκι? :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια στιγμή τον είχα περιγράψει σε ένα thread που χάθηκε λόγω τεχνικού προβλήματος...

 

Αφού θα τον χειρουργήσεις, κάνε το καλό και ξαναγράψε τι έκανες! Ταλαιπωρία βέβαια, αλλά οπτικά τουλ φαίνεται κούκλα.

Πέραν της θωράκισης, έχεις ανακαλύψει κανά άλλο κουσούρι;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Κάποια στιγμή τον είχα περιγράψει σε ένα thread που χάθηκε λόγω τεχνικού προβλήματος...

 

Αφού θα τον χειρουργήσεις' date=' κάνε το καλό και ξαναγράψε τι έκανες! Ταλαιπωρία βέβαια, αλλά οπτικά τουλ φαίνεται κούκλα.

Πέραν της θωράκισης, έχεις ανακαλύψει κανά άλλο κουσούρι;[/quote']

 

Γι αυτό γουστάρω το noiz παλιόπαιδα :lol: :lol:

Γιατί το thread λέγεται "My custom Huber Junior..!" και από κάτω θα φαίνεται η κιθάρα μου. :lol: :lol: :lol:

 

Όχι, άλλο κουσούρι κανένα...απλά το μανίκι καθώς είναι αβερνίκωτο (έχει μόνο tung oil) νομίζω ότι είναι λίγο πιο ευαίσθητο από τα άλλα στις αλλαγές της υγρασίας / θερμοκρασίας.... Δηλαδή χρειάστηκε μία φορά να το ρυθμίσω φέτος (περίπου ένα μήνα αφού μπήκαν τα airκοντίσια) ...ενώ τα άλλα είναι στη θέση τους... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω από το "deadendmind" το Noiz σου γράφει "addict"!!! Συμπάσχω με όσους έχουν GAS (Gear Acquisition Syndrome ή ελληνιστί ΨΥΣΑΕ, Ψυχαναγκαστικό Σύνδρομο Απόκτησης Εξοπλισμού).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ Bloody_Sunday (O_Κυριάκος_που_κόπηκε_στο_ξύρισμα):lol: :lol: :lol:

 

Όσο ο deadendmind τις πληρώνει μόνος του (και δεν μου στέλνει π.χ. το λογαριασμό) ας αγοράζει όσες κιθάρες θέλει. :lol:

 

Ξέρω κάτι 20άρηδες που χαλάνε τόσα λεφτά σε ένα χρόνο για ποτά....χαλάλι του. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου