Προς το περιεχόμενο

Schecter Hellraiser C-1!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο αντιπρόσωπος ελλάδας σύμφωνα με το site της Schecterείναι η Telesound. O Ντούκας δεν ξέρω αν τις φέρνει μέσω αυτών ή ανεξάρτητα' date=' πάντως αν σας φέρει ο δρόμος προς Γιάννενα αξίζει να τον προτιμήσετε. Ο Τσιτιρίδης λογικα τις φέρνει μέσω της telesound.[/quote']+1

 

Τις Loomis signature τις περιμένουνε τέλη Σεπτεμβρίου-Αρχές Οκτωβρίου αλλά παίζει να έχουν προπωληθεί όλες λόγω της μεγάλης ζήτησης και της μικρής παραγωγής..!

 

Eπίσης ο Μαυρομουστάκης στη Θεσσαλονίκη που πρέπει να είναι συνεργάτης του Telesound (το λέω because ο υπεύθυνος πωλήσεων του Telesound με παρέπεμψε στον Μαυρομουστάκη) με είπε oτι "ο αντιπρόσωπος στην Αθήνα δε φέρνει τις κόκκινες εφτάχορδες" (το λέω επειδή είπες ότι σε ενδιαφέρει το κόκκινο χρώμα)...

 

anyway μπορείς να ρωτήσεις τους δύο προαναφερθέντες για κάποιες πληροφορίες σχετικά με τιμές κτλ, απαντάνε και οι δύο σε emails:

Σ.Ντούκας (Ιωάννινα): www.guitars.gr

Telesound: www.telesound.gr

url=http://www.echidna-band.com]Echidna

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eπίσης ο Μαυρομουστάκης στη Θεσσαλονίκη που πρέπει να είναι συνεργάτης του Telesound (το λέω because ο υπεύθυνος πωλήσεων του Telesound με παρέπεμψε στον Μαυρομουστάκη) με είπε oτι "ο αντιπρόσωπος στην Αθήνα δε φέρνει τις κόκκινες εφτάχορδες" (το λέω επειδή είπες ότι σε ενδιαφέρει το κόκκινο χρώμα).

 

Αποκλείεται... είχε μια κρεμασμένη όταν πήγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα οκ απο μαγαζια στη Ελλάδα, ξέρει κανεις όμως κανενα site που να έχει την κόκκινη εξαχορδη, εφταχορδη οτι να 'ναι..... :lol: Ξέρει κανεισ τιποτα για τα μοντέλα tempest, είναι καλά γιατι ψήνεται ένας φίλος να πάρει..... :?: :roll:

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης ο Μαυρομουστάκης στη Θεσσαλονίκη που πρέπει να είναι συνεργάτης του Telesound (το λέω because ο υπεύθυνος πωλήσεων του Telesound με παρέπεμψε στον Μαυρομουστάκη) με είπε oτι "ο αντιπρόσωπος στην Αθήνα δε φέρνει τις κόκκινες εφτάχορδες" (το λέω επειδή είπες ότι σε ενδιαφέρει το κόκκινο χρώμα).

 

Αποκλείεται... είχε μια κρεμασμένη όταν πήγα.

Κόκκινη εφτάχορδη; Αυτό που λέω εγώ πάντως είχε γίνει μέσα Μαίου...

url=http://www.echidna-band.com]Echidna

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης ο Μαυρομουστάκης στη Θεσσαλονίκη που πρέπει να είναι συνεργάτης του Telesound (το λέω because ο υπεύθυνος πωλήσεων του Telesound με παρέπεμψε στον Μαυρομουστάκη) με είπε oτι "ο αντιπρόσωπος στην Αθήνα δε φέρνει τις κόκκινες εφτάχορδες" (το λέω επειδή είπες ότι σε ενδιαφέρει το κόκκινο χρώμα).

 

Αποκλείεται... είχε μια κρεμασμένη όταν πήγα.

Κόκκινη εφτάχορδη; Αυτό που λέω εγώ πάντως είχε γίνει μέσα Μαίου...

 

Εγώ πήγα αρχές Δεκέμβρη... δεν είμαι 100% σίγουρος ότι ήταν 7χορδη η κόκκινη hellraiser που είδα όμως... αλλά έτσι που στο είπε είναι πολύ γενικό... κόκκινες 7χορδες υπάρχουν σε 3 μοντέλα... τη hellraiser, την omen extreme (που υπήρχε σίγουρα, την έχει και στη βιτρίνα) και το signature του Loomis... πάντως ο υπάλληλος εκεί μου είπε ότι ποτέ δεν έχει έρθει το signature του Loomis στην Ελλάδα, μπορεί να εννοούσε αυτή... ένα τηλέφωνο πάντως θα σου λύσει τις όποιες απορίες... http://www.telesound.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απ'ότι ξέρω η Loomis είναι μοντέλο του 2007. Δεν αποκλείεται να μην ήταν διαθέσιμη ακόμα στην τελευταία εισαγωγή παρόλο που είχε ανακοινωθεί.

 

Νομίζω δυο εισαγωγές έχουν γίνει όλες κι όλες μέχρι τώρα και η πρώτη είχε καθυστερήσει σημαντικά λόγω της απεργίας στα λιμάνια πέρσι. Πολλές από αυτές που έρχονται φεύγουν κατευθείαν επειδή είναι παραγγελίες πελατών (το ξέρω γιατί ήθελα να δοκιμάσω την C1 Classic και παρ'όλο που έφερε 3 στην πρώτη φουρνιά όλες φύγανε χωρίς να μπούνε σε βιτρίνα).

 

Οπότε μπορεί και να έχει έρθει αλλά να πήγε κατευθείαν σε πελάτη.

 

Όπως λέει ο niz, πάρτε τηλέφωνο στην Telesound και θα βρείτε (πιστεύω) άκρη :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης ο Μαυρομουστάκης στη Θεσσαλονίκη που πρέπει να είναι συνεργάτης του Telesound (το λέω because ο υπεύθυνος πωλήσεων του Telesound με παρέπεμψε στον Μαυρομουστάκη) με είπε oτι "ο αντιπρόσωπος στην Αθήνα δε φέρνει τις κόκκινες εφτάχορδες" (το λέω επειδή είπες ότι σε ενδιαφέρει το κόκκινο χρώμα).

 

Αποκλείεται... είχε μια κρεμασμένη όταν πήγα.

Κόκκινη εφτάχορδη; Αυτό που λέω εγώ πάντως είχε γίνει μέσα Μαίου...

 

Εγώ πήγα αρχές Δεκέμβρη... δεν είμαι 100% σίγουρος ότι ήταν 7χορδη η κόκκινη hellraiser που είδα όμως... αλλά έτσι που στο είπε είναι πολύ γενικό... κόκκινες 7χορδες υπάρχουν σε 3 μοντέλα... τη hellraiser' date=' την omen extreme (που υπήρχε σίγουρα, την έχει και στη βιτρίνα) και το signature του Loomis... πάντως ο υπάλληλος εκεί μου είπε ότι ποτέ δεν έχει έρθει το signature του Loomis στην Ελλάδα, μπορεί να εννοούσε αυτή... ένα τηλέφωνο πάντως θα σου λύσει τις όποιες απορίες... http://www.telesound.gr/[/quote']Ίσως να εννοούσε την κόκκινη Hellraiser γιατί τον ρωτούσα γενικώς για τις ακριβές, Hellraiser και Loomis. Η Loomis πάντως δεν έχει έρθει σίγουρα στην Ελλάδα. Aν είχε έρθει θα το είχα μάθει γιατί την παρήγγειλα από το Μάιο μπεκεκε :lol: :lol:

url=http://www.echidna-band.com]Echidna

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Loomis πάντως δεν έχει έρθει σίγουρα στην Ελλάδα.

 

Όντως το διασταύρωσα και γω χτες το απόγευμα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια η πιο ακριβη Schecter ποσο πάει?

Η πιο ακριβη που ειδα εγω ειναι ουτε στα 500 euro.

Προσφατα ειδα ενα group metal λιωε, οι 2 κιθαριστες επαιζαν με schecter (ο ενας hellraiser c 7) και ηχαν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΗΧΟ!

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου