Προς το περιεχόμενο

Top αγορές για το 2007-2008


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τους dance producers φαίνεται ότι το nordwave,v-synth xt και virus TI θα είναι αυτά που θα σαρώσουν στις πωλήσεις αυτή τη χρονία.

 

Για τους producers που θέλουν να έχουν synth με φυσικά όργανα Yamaha xs,Korg oasys.

 

αυτά σύμφωνα με ανακοινώσεις διαφόρων παραγωγών.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους producers που θέλουν να έχουν synth με φυσικά όργανα έρχεται Yamaha xs' date='Korg oasis.

αυτά σύμφωνα με ανακοινώσεις διαφόρων παραγωγών.[/quote']

 

τί ακριβώς εννοείς όταν λες ότι έρχεται το korg oasis??? To korg oasys έχει έρθει εδώ και περίπου 3 χρόνια ( january 2005 ). Αναμένεται oasys 2 ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους producers που θέλουν να έχουν synth με φυσικά όργανα έρχεται Yamaha xs' date='Korg oasis.

αυτά σύμφωνα με ανακοινώσεις διαφόρων παραγωγών.[/quote']

 

τί ακριβώς εννοείς όταν λες ότι έρχεται το korg oasis??? To korg oasys έχει έρθει εδώ και περίπου 3 χρόνια ( january 2005 ). Αναμένεται oasys 2

???

 

στο έρχεται γράψε λάθος.Όσο για oasys 2 δεν υπάρχει κάτι τέτοιο φίλε μου ούτε καν από την ίδια την Κorg

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους producers που θέλουν να έχουν synth με φυσικά όργανα έρχεται Yamaha xs' date='Korg oasis.

αυτά σύμφωνα με ανακοινώσεις διαφόρων παραγωγών.[/quote']

 

τί ακριβώς εννοείς όταν λες ότι έρχεται το korg oasis??? To korg oasys έχει έρθει εδώ και περίπου 3 χρόνια ( january 2005 ). Αναμένεται oasys 2

???

 

στο έρχεται γράψε λάθος.Όσο για oasys 2 δεν υπάρχει κάτι τέτοιο φίλε μου ούτε καν από την ίδια την Κorg.Μάλλον θα περιμένεις λίγα χρονάκια ακόμα για oasys 2.Πάντα φιλικά :D

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι θελω αυτο!!!!!!!

 

prophet-08_sm.jpg

 

Δεν το Βρίσκω καθόλου άσχημο.Πάντως εύχομαι να το αποκτήσεις γρήγορα μιας και ξέρω ότι σου αρέσει πολύ. :D

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου