Προς το περιεχόμενο

G.E.Smith Telecaster


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως τουλαχιστον στην μη χρηση του tone συμφωνουμε..... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

 

εννοειται! :lol:

στις δικες μου δεν τα εχω καν συνδεδεμενα!!! :lol:

ομως ποτε δεν παιζω με τσιτα γκαζια,λιγο od του θεουλη μονο βαζω και αυτο σπανια... :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator
Παντως τουλαχιστον στην μη χρηση του tone συμφωνουμε..... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

 

εννοειται! :lol:

στις δικες μου δεν τα εχω καν συνδεδεμενα!!! :lol:

ομως ποτε δεν παιζω με τσιτα γκαζια' date='λιγο od του θεουλη μονο βαζω και αυτο σπανια... :lol: :lol:[/quote']

 

Κι εγώ στη δικιά μου δεν έβαλα καθόλου tone. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

electric φιλικά το έλεγα... όπως έχω ξαναπεί, επειδή δεν βλέπουμε τις φάτσες μας καθώς γράφουμε, πρέπει να βάζουμε φατσούλες για να μην παρεξηγιόμαστε... :)

 

Τώρα κι ο Beck είναι το ζωντανό παράδειγμα του πόσο σημασία έχουν τα δάκτυλα... ακόμη και μια καγκουροκιθάρα να του δώσεις απάνω σε μια ψηφιακή πεταλιέρα του 90, πάλι θα ακούγεται υπεράνθρωπος... περισσότερο μάλιστα από κάθε guitar hero που έχω ακούσει, συμπεριλαμβανομένων όλων των γνωστών θεών.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

electric φιλικά το έλεγα... όπως έχω ξαναπεί' date=' επειδή δεν βλέπουμε τις φάτσες μας καθώς γράφουμε, πρέπει να βάζουμε φατσούλες για να μην παρεξηγιόμαστε... :) [/quote']

 

Καλό μου παιδί δεν αρπάχτηκα, προς Θεού, απλά απάντησα για να στηρίξω αυτό που είπα πριν. Είμαι γενικώς πολύ ήρεμος άνθρωπος και δεν έχω καμία όρεξη να πλακώνομαι πάνω από ένα πληκτρολόγιο με ένα παληκάρι που σημειωτέον έχει και μαμώ τα άβαταρ και ακόμη πιο μαμώ τα nickname και βρίσκεται μερικές χιλιάδες μίλια μακριά μου. Απλά έτσι θα απαντούσα στον κολλητό μου αν μου έλεγε το ίδιο πίνοντας μπύρες. Από φατσούλες πάντως μπορώ να σου βάλω τώρα όσες θες!!! Anyway, συγνώμη από τους υπολοίπους αν μπαχάλεψε λίγο το θέμα εξαιτίας μου.

 

Τώρα κι ο Beck είναι το ζωντανό παράδειγμα του πόσο σημασία έχουν τα δάκτυλα... ακόμη και μια καγκουροκιθάρα να του δώσεις απάνω σε μια ψηφιακή πεταλιέρα του 90' date=' πάλι θα ακούγεται υπεράνθρωπος... περισσότερο μάλιστα από κάθε guitar hero που έχω ακούσει, συμπεριλαμβανομένων όλων των γνωστών θεών.[/quote']

 

+1... (βάλτε μόνοι σας όσα μηδενικά θέλετε)

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερά λίνκ (θα προτιμήσω αυτό του superfunk στη Κων/πολη)

Ευχαριστώ.

 

εχω και καλυτερο...ή μαλλον ΤΟ καλυτερο

 

http://www.turkeytravelplanner.com/go/Istanbul/index.html

 

:lol: :lol: :lol:

 

(lonely planet & τριχες κατσαρες...... :lol: )

 

παντως εχουμε πολυ πλακα ρε παιδια :lol: :lol: βλεπουμε ΞΕΚΑΘΑΡΑ στο βιντεο τον..μαυρο τον G.E.Smith να μας αποδεικνυει περιτρανα την μεγαλη ευελιξια της tele (μονο ζεϊμπεκικο δεν παιζει :) και εχοντας παιξει ατελειωτες ωρες ζεϊμπεκικα με τελε σας διαβεβαιωνω οτι κανει ΚΑΙ για αυτο :lol: ) και κανουμε ολοκληρη κουβεντα για το αν ειναι η δεν ειναι ευελικτη...μιλαμε για ...απιστους Θωμαδες δηλαδη οχι αστεια... :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

superfunk, ανέβασε κλιπάκι που να παίζεις death metal με την τέλε ΤΩΡΑ.

 

Ναι, είναι ανοιχτή πρόκληση!!!

 

:D :D :D :D :D

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρε για να μαθεις..... :lol: φαε μια...παραπληροφορηση για την ευελιξια της Tele... :lol: :lol:

 

 

(τωρα δεν ξερω αν οι SLIPKNΟT παιζουν DM αλλα απο ..βαβουρα καλα πανε... :lol: :lol: )

 

137014111619094.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εσένα θέλω, όχι αυτούς τους λάκηδες. Αυτοί μπορεί να έχουν πάρει τα φράγκα από την φέντερ για το εντορσμεντ (πςςςς) και πίσω από την πλάτη της να παίζουν με τίποτα SG με τρείς διπλούς και χρυσό hardware.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντεν ξερω να παιξει death metal καρντια μου,ειναι πολυ γκρηγκορο και μπερδευομαι... :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου