Προς το περιεχόμενο

Αγορα ηλεκτρικης μεχρι 850 ευρα...


ratlehead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ σε flying-v σου προτείνω την jackson rr3 που την είχα πάρει 600 και έχει απίστευτο feeling... και με τα λδφτά που περισευουν τηw φοράς και 2 μαγνήτες και πετάει!!!

 

 

http://www.thomann.de/gr/jackson_rr3_tbl_update.htm

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγώ σε flying-v σου προτείνω την jackson rr3 που την είχα πάρει 600 και έχει απίστευτο feeling... και με τα λδφτά που περισευουν τηw φοράς και 2 μαγνήτες και πετάει!!!

 

 

http://www.thomann.de/gr/jackson_rr3_tbl_update.htm

 

Καλά, η συκγεκριμένη σπέρνει και με τους μαμά μαγνήτες. Seymour Duncan είναι, γιατί να τους αλλάξεις? Το μονο που με χαλάει εμένα είναι το τρεμολο. Θα την προτιμούσα με σταθερό.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω την πήρα πιο φτηνά με duncan designed... αλλα οι κανονικοί duncan σπέρνουν απίστευτα... κοιτα το tremolo πάει ανάλογα και με τισ προτημήσεις του καθ ενός

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι duncan designed πάντως είναι πολύ καλοσχεδιασμένοι. Ειδικά αυτοί που βασίζονται στους Invader και "φόραγε" η RR3 για κάποια περίοδο μέχρι πρόσφατα ήταν σχεδόν ίδιοι με τους "κανονικούς".

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι duncan designed πάντως είναι πολύ καλοσχεδιασμένοι. Ειδικά αυτοί που βασίζονται στους Invader και "φόραγε" η RR3 για κάποια περίοδο μέχρι πρόσφατα ήταν σχεδόν ίδιοι με τους "κανονικούς".

 

ενοείται... τόσο π για μένα είναι χαζό να τους αλλάξω... εν κατακλείδι ειναι μια πού καλή κιθάρα και την συστήνω ανεπιφύλακτα...

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταιο καιρο σκεφτομουνα να αγορασω μια ηλεκτρικη γυρω στα 800-850 ευρω και σκεφτομουν κατι αναμεσα σε LTD και EPIPHONE explorer.Παιζω metal και θα εκτιμουσα αν μπορουσατε να μου προτεινετε καποια κιθαρα στα λεφτα που ψαχνω η αν εχετε κατι να σχολιασετε για τις explorer.Ψαχνω (οπως μαλλον καταλαβατε) κατι σε στυλ explorer ή flying v...

 

θα ομιλησω μια φορα αγαπητε μου φιλε και ελπιζω να δοκιμασεις την προταση μου προτου την (τυχον) απορριψεις.

στο ορι των 850 ευρω που θετεις μπορεις να εχεις μια κιθαρα που συνδυαζει ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ καθαρα , sustain , ΕΥΚΟΛΟ & ΓΡΗΓΟΡΟ μπρατσο , παναλαφρη , και δεν χρειαζεται απολυτως καμια μετατροπη για τα 2-3 πρωτα χρονια της "ζωης" της.

αξιζει 450 ευρω απο ελλαδα - αν το ψαξεις- , δηλ. 195 ευρω φθηνοτερα απο γνωστο on line store του εξωτερικου , ερχεται παρεα με μια θεσπεσια ενισχυμενη θηκη ωμου και μπορει να παιξει ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

 

μπορω να ποσταρω και φωτο στην πρωτη ευκαιρια , επειδη μεχρι την πεμπτη, "πνιγομαι" στη δουλεια μου.

 

οποτε σου μενουν και τα αλλα 400 ευρω για εναν πολυ ωραιο ΛΑΜΠΑΤΟ ενισχυτη.

δως της ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ , μια ευκαιρια προτου αποφασισεις και αγορασεις!!!

 

 

 

 

http://www.godinguitars.com/godinfreewayclassicp.htm

 

8) :wink:

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου