Προς το περιεχόμενο

το αντιθετο του......καραοκε


xristos69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον σε αυτη τη σελιδα http://nassau.globat.com/~beatbrokerz.biz/acapella/files/ θα βρητε παααααρα πολλα τραγουδια στα οποια δεν υπαρχει η μουσικη, αλλα οι ΓΝΗΣΙΕΣ φωνες χωρις την μουσικη!

 

φανταστειτε τι μπορουμε να κανουμε! πχ τη Μαντονα να τραγουδαει το Die Another Day με συνοδεια ρεμπετικης κομπανιας ! πολυ γελιο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

βεβαια οι δυναμικες ακουγονται πολυ παραξενα λογω καποιου gate που ανοιγοκλεινει , αλλα ειναι φοβερο. (αν και δε βλεπω να μου φανει χρησιμο καπου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(αν και δε βλεπω να μου φανει χρησιμο καπου)

 

ειπαμε, για πλακα και πειραματα. Οταν δεν εχες τι να κανεις παιρνεις μια φωναρα που λεει ενα γνωστο τραγουδι και την ενορχηστρωνεις οπως γουσταρεις.Και μετα λες στους αλλους "ακου τον μαικλ τζακσον σε μια τσιφτετελι διασκευη που εβγαλε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά Billie Jean τα σπάει όλα!!! :lol:

 

Το ωραίο είναι ότι ακούς φαλτσάκια που κανονικά κρύβονται ;) Στο πρώτο "the kid is not my son" για παράδειγμα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(αν και δε βλεπω να μου φανει χρησιμο καπου)

 

Είναι πάρα πολύ εκπαιδευτικό να βλέπεις πως στήνονται οι φωνές στις παραγωγές.

 

Υπάρχει κάποιο σχετικό πρόγραμμα; Μόνο έτοιμα mp3 βρήκα.

 

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε...Αυτό πόσο νόμιμο είναι???

 

Μ'αρέσουν οι παρατηρήσεις :)

 

Μάλλον έχεις δίκιο NemOOO. Νόμιζα ότι ήταν κάποιο πειραματικό εργαλείο, αλλά βλέπω ότι είναι οι σελίδες κάποιου στούντιο. Και δεν υπάρχουν πουθενά άλλες πληροφορίες. Δεν φαίνεται πολύ νόμιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου