Προς το περιεχόμενο

Ηρθε ο Γιαπωνέζος!!! CIJ Jazz Bass!!!


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ παίδες!! Λοιπόν ένα ένα!

 

Αυτή τη φορά είχα την απόλυτη ευχαρίστηση να μην μπλέξω με τελωνεία. Το πήρα από Αγγλία από έναν γνωστό που έφερε πολύ πράμα. Το συγκεκρημένο είναι πολύ σπάνιο μοντέλο και του κάνανε χάρη που του το δώσανε, μιας και οι Γιαπωνέζοι είναι περίφανος λαός και θέλουν να κρατάνε τα καλύτερα για πάρτυ τους και μόνο!!

 

Μου βγήκε συνολο 650 ευρώ μαζί με μεταφορικά και φόρους + 30 ευρώ για να το φέρω από Αγγλία. Αν το έπερνα μόνος θα έβγαινε περίπου 750. Φυσικά επειδή είναι γνωστός δεν πλήρωσα το κέρδος που βγάζει αυτός. Στην Αγγλία αυτά πωλούνται από 800 μέχρι 1000 ευρώ στα καταστήματα, ανάλογα με τα ξύλα και τους μαγνήτες που έχουν πάνω!

 

Τα μεταφορικά από ishibash για Ελλάδα είναι 90 ευρώ και ο φόρος είναι 25% στην αξία μαζί με τα μεταφορικά.

 

Γέφυρα δεν θα αλλάξω μου άρεσε η spiral, τα κλειδιά όσο αντέξουν και βλέπουμε έχω αρκετά στο συρτάρι.

 

Φυσικά το Rick δεν πάει πουθενά! Πάντως αν σας ξενερώνει το Jazz Bass λόγο του μπουζουκομπράτσου του αυτή είναι η λύση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μεγειά......... :wink:

 

μεγειες παρη..ισως το πιο ομορφο μπασο που εχεις παρει.. :wink:

 

Την έβγαλες πάλι την ομοιοκαταληξία. Θα γράψω τραγούδι. :lol:

 

οντως τωρα το προσεξα... :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γέφυρα δεν θα αλλάξω μου άρεσε η spiral, τα κλειδιά όσο αντέξουν και βλέπουμε έχω αρκετά στο συρτάρι.

 

τιποτα δεν θα παθουν και το δικο μου τετοια εχει και τοοοοσα χρονια λεω θα χαλασουν,θα χαλασουν αλλα βεβαια βραχος τα "παλιοκλειδα".. :lol: :lol:

 

βεβαια εγω,πιστος στις παραδοσεις της soul/funk/reggae αλλαζω χορδες 1 φορα στα ...5 χρονια οποτε δεν ταλαιπωρουνται... :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ρε μπαγάσα σε λυπάμε!! Θα βρεθείς εκεί μέσα και δεν θα ξέρεις τι να πρωτοπάρεις!!! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω με λυπαμαι,αλλα για αλλο λογο

 

που θα παω για ενα μηνα στον πολιτισμο και μετα θα πρεπει να επιστρεψω στο Καφρισταν ξανα...... :cry: :twisted: αν και σκεφτομαι σοβαρα να ζητησω...ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ασυλο.... :lol: (ε,αν τους παω δυο-τρια cd απο το ελληνικο section του Metropolis,2-3 δελτια ειδησεων του Star,2-3 προσφατα ελληνικα σηριαλ/κινηματογραφικα εργα & τη λιστα με τα best sellers στα "βιβλια" δεν μπορει θα με λυπηθουν & θα μου το δωσουν!! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρη μου μεγεια το εργαλειο.

 

ωχ καταλαβα

θα παρω μετοχες στο ιαπωνικο χρηματιστηριο.

οι τελε θα ανεβουν 39% με το που θα πατησει το ποδι ο Νικος στο εδαφος. :lol:

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι Γιαπωνέζοι είναι περίφανος λαός και θέλουν να κρατάνε τα καλύτερα για πάρτυ τους και μόνο!!

 

Ωχ ωχ κάτι μου θυμίζει αυτή η πρόταση! :oops:

 

Τα μεταφορικά από ishibash για Ελλάδα είναι 90 ευρώ και ο φόρος είναι 25% στην αξία μαζί με τα μεταφορικά.

 

Το κρατάω καθώς λίαν συντόμως θα μου χρειαστούν αυτές οι πληροφορίες

 

 

Αμαν ναι. Καλόπαιχτο ρε μπαγασάκο :) Αν αυτός ήταν ο λόγος που δεν σε βόλευε να κοπανήσεις και την ρικ κιθάρα χαλάλι βρε

 

 

Α souperfunk μιας και θα πας θα μου κάνεις 1 τεράστια χάρη έτσι; Θα μου δοκιμάσεις την edwards lp117-ctm έτσι; Να πάρω και άλλη μια πληροφορία.

 

Ή ακόμη καλύτερα θα με υιοθετήσεις για 1 βδομάδα; Ε; Καταπληκτικέ μου μπαμπάκο; (κωλιτήρης style)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου