Προς το περιεχόμενο

Logic studio 8


johnnyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εεεε... Logic Express 8... αυτή τη φορά με V.Instruments κ.τ.λ... με 200$. Αν δεν ήξερα το δαιμόνιο της Apple θα έλεγα οτι το έχουν χάσει... 8)

  • Για να καταλάβω, κάποιος που θα πάει, να αγοράσει το κορυφαίο -για μένα- Samplitude Classic με 450Εuro είναι λαλάκας? (το οποίο έρχεται και ''ξερό'' χωρίς πολλά πολλά...) Μου μπαίνουν υποψίες... μήπως έχει κάποιο λάκο η φάβα...

Πάντως τα features είναι εντυπωσιακά...

I'll follow the signal to the end...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νέο Logic Studio 8' date='έχει τα πάντα και η νέα του τιμή του σκοτώνει... 8O 8O 8O

 

look

 

και ξανα... 8O 8O 8O

 

Και μαζί το Soundtrack 2, το MainStage για Live, και Jampacks που κάνουν μονα τους 400 ευρώ!

 

8 DVD's και εκτυπωμένα Manuals.

 

45GB εγκατάσταση!

 

8O 8O 8O

 

και επιτέλους μπορώ να σπάσω το XSKey μου (ή να το κάψω μέχρι να λιώσει, ή να το ρίξω στη μέση του δρόμου να το πατάνε τα αμάξια...)

 

Laptop και Desktop χωρίς να σκέφτομαι αν έχω το κλειδι μαζί...

 

το θέλω ΤΩΡΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεε... Logic Express 8... αυτή τη φορά με V.Instruments κ.τ.λ... με 200$.

 

έχεις δίκιο' date='είναι ίδιο το express με το pro πέρα απο καποια pro features (surround,tdm,node etc).

super η τιμή ,είναι πιο φτηνό ακόμα και απο το ...tracktion

 

 

και super και η κάρτα ήχου της apogee

duet που είναι μόνο για mac και integrated με το logic. και κάνει 500 $ 8O 8O 8O

 

αυτές είναι εκπληκτικές στιγμές για όλους μας τους macάδες 8)

προβλέπω μεγάλο κύμα μετανάστευσης :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι specs έχει το duet για να κοστίζει 500? Επίσης δεν περιλαμβάνεται και το logic ως δώρο (γιατί αυτό μου έδωσες να καταλάβω αρχικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης δεν περιλαμβάνεται και το logic ως δώρο (γιατί αυτό μου έδωσες να καταλάβω αρχικά).

 

νομίζω ήμουν ξεκάθαρος,μάλλον ευσεβής πόθος είναι αυτό που λες :P

 

οσο για τα specs του duet,άνθρωπος της apogee λέει πως ουσιατικά προκειται για ένα mini ensemble. συμπληρώνω πως τα 500 $ είναι πρωτάκουστα για προϊόν της apogee.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παραπάνω έχει το Duet από ένα απλό firewire audio interface στα ίδια λεφτά, π.χ. Onyx Satellite; Το μόνο που είδα είναι ότι δεν έχει το μίκτη του στο λειτουργικό αλλά μέσα στο πρόγραμμα που χρησιμοποιεί ο χρήστης και άρα δουλεύει μόνο με αυτά που το υποστηρίζουν (Logic, Garageband).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νέο Logic Studio 8' date='έχει τα πάντα [/quote']

 

Εεε όχι και τα πάντα. Δεν έχει "non-destructive audio editing". Σ'αυτόν τον τομέα εκεί στην emagic έχουν μείνει στο 1995.

Peace, Love, death metal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νέο Logic Studio 8' date='έχει τα πάντα [/quote']

 

Εεε όχι και τα πάντα. Δεν έχει "non-destructive audio editing"

 

μα έχει. δε ξερω απο πότε αλλά και το 7 έχει. :D

 

για να είμαστε συγκεκριμένοι,τι ακριβώς θες να κάνεις και δε μπορείς να το κάνεις με το logic,οσον αφορά αυτό το θέμα πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου