Προς το περιεχόμενο

Πρώτο ηλεκτρικό μπάσσο


Borror

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πάρω ένα ηλ. μπάσσο. Δεν ξέω τι μάρκα να πάρω. Θα ήθελα κάτι φθηνό.Η τιμή του βα είναι γύρω στα 200€. Επίσης αν ξέρει κανείς κανένα ενισχυτή για μάσσσο 15Watt γύρω στα 130€. Ότι ξερετε θα με βοηθήσει.

 

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 200 ευρω δεν εχεις και πολλες επιλογες... Αλλα πρωτα απ'ολα πεσ'μας με τι ειδους μουσικη ασχολησε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 200 ευρω ομως περνεις φτυαρι οχι μπασσο. Αν θες δες τις σειρες rd της ibanez με 250-300 ευρω. Παντως εγω θα σου προτεινα να μαζεψεις 400 με 500 ευρω για να παρεις ενα μεξικανικο fender percision ή να δεις και για cort. Για ενισχυτη αν ενδιαφερεσε εχω αυτον εδω για πουλημα με 150 ευρω. Αν εισαι απο Θεσσαλονικη η καπου κοντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάντως το budget σου δεν πάει με τίποτα παραπάνω από 200€, τσέκαρε Squier P-Bass, είναι η φθηνή εκδοχή ενός Fender Precision.

 

ΥΓ. Πρώτο μου post... Γεια χαρά σε όλους! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε αν ενδιαφέρεσαι για φτηνό και καλό μπάσο στείλε μου μήνυμα. έχω ένα γνωστό που έχει μαγαζί στον Πειραιά με πολύ καλές τιμές. έχει ένα cort με 360 ευρω μουρλιαααα(θα το τσιμπήσω και εγώ όπου να ναι)αλλά και φτηνότερα….

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου