Προς το περιεχόμενο

Τα κατοικίδια και άλλα... "ζώα".


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλά και ο ηλήθιος Αγγλία διάλεξε να πάει ;D  , αν το μάθουν οι άγγλοι που είναι τεράστιοι λάτρεις των ζώων , θα τον σκοτώσουν επιτόπου... Οι ποινές έκει είναι πολύ αυστηρές ακόμα και για απλή αμέλεια ζώου.

 

Πρέπει επιτέλους η πολιτεία να λύσει το θέμα των αδέσποτών και να νοιαστεί με ένα ζήτημα που άλλες χώρες της Ε.Ε. ασχολούνται εδώ και δεκαετίες.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kερναω ΕΝΑ ακομα εισητηριο για ΧΙΟ (και μονος μου τον μαμαω αλλα just to make sure...),o συνεπιβατης μου πρεπει απαραιτητα να ξερει να χειριζεται ΠΑΛΟΥΚΙ (το καυτο λαδι θα το βαλω εγω....) κατι τετοια παπαρια μονο ΕΤΣΙ τιμωρουνται.

Παμε σοβαρα

 

 

 

Και εγώ μεσά.

 

 

Ουτε εγώ άντεξα να δω το βίντεο,ούτε όταν το εδειχνε η τv ούτε τώρα.

 

Δε ξέρω αν το θυμάται κανένας,πρεπει να έχει 5-6 χρόνια που έγινε.Μετά από ματς ΠΑΟΚ-Αρη που έχασε ο αρης ,δυο θυμωμένοι οπαδοι πιάσαν ένα καημένο σκυλάκι.Επειδή το καημένο ήταν ασπρόμαυρο,το περιλούσανε με πίσα και του βάλανε φωτιά.

Την άλλη μέρα έδειχνε στις ειδήσεις το καημένο το σκυλί που τυφλώθηκε και δε μπορουσσε να περπατήσει,το έιχε αναλάβει η φιλοζωική.

 

Τι να πεις....κάτι τέτοιες στιγμές σκεφτομαι ότι ίσως θα έπρεπε να υπάρχει θανατική ποινή,μη πω δημόσιες εκτελέσεις για παραδειγματισμό...

 

 

ασε ρε συ.... ξεχνίεται κατι τέτοιο? ζωα....

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

απλα οσοι δεν αγαπανε τα ζωα και την μουσικη δεν τους θεωρω ανθρωπους...δυστυχως ο ανθρωπος εναι το χειροτερο ζωο γιατι οτι κανει το κανει με το μυαλο του αν εχει βεβαια...

hit that perfect beat everyday !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου