Προς το περιεχόμενο

Tι ενισχυτή να πάρω για αρχή?


athenap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...

 

Λέω να πάρω και κάμια HB tele μόλις τελειώσει για να το ρίξω έξω. Νομίζω ότι είμαι off -old- topic και ότι αρχίζω να κολλάω GASίτιδα :P)

 

ΜΗΝ την λες αυτή τη λέξη εδώ μέσααααααα!!!!! happy0009.gif Τους δίνεις θάρρος!!!! happy0007.gif

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...

 

Λέω να πάρω και κάμια HB tele μόλις τελειώσει για να το ρίξω έξω. Νομίζω ότι είμαι off -old- topic και ότι αρχίζω να κολλάω GASίτιδα :P)

 

ΜΗΝ την λες αυτή τη λέξη εδώ μέσααααααα!!!!! happy0009.gif Τους δίνεις θάρρος!!!! happy0007.gif

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

bloody, εσύ τουλάχιστον το παλεύεις ακόμα το GAS ε; Τουλάχιστον γράφεις ακόμα "μέσα" με ελληνικούς χαρακτήρες.....  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A, με την ακατανόμαστη (την Telly) μακριά κι αγαπημένοι. Όπως και με την άλλη, την τρισκατάρατη. Aλλά το GAS απάλευτο! Πχ αν έγραφα Mesa θα εννοούσα... Βοοgie! GAS; Ποιος, εγώ;  ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Τελικά, μού στειλε ένας φίλος μου Γάλλος τον παλιό του ενισχυτή, έναν kustom 15w ότι πρέπει για πράκτις (για αρχή τουλάχιστον), οπότε με τα λίγα λεφτά που είχα μαζέψει πήρα το G2.1u της Zoom (μεταχειρισμένο) για γνωριμία με τα εφφέ :).

...

 

Athenap,

 

Κοίτα αυτό για το Zoom. Εχει ενδιαφέροντα presets. ;)

 

http://zoom.haax.se/index.php

 

Μερικά τα έχω χρησιμοποιήσει στο G2.1u. Θα διαπιστώσεις όπως και εγώ ότι οι ασκήσεις, οι κλίμακες και τα warm up θα αποκτήσουν χαρακτήρα !!! ;D

 

Ενδιαφέρον στο Zoom είναι ο μετρονόμος και το drum box για τις ασκήσεις. 8)

Memento Mori | Carpe Diem

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως χρήσιμος ο μετρονόμος-drum box!! Ευχαριστώ για το link. :) Το έχω υπόψη μου, κάπου το είχα πετύχει εδώ στο φόρουμ.  Χάνομαι, βέβαια, γενικότερα στις ρυθμίσεις, αλλά μαθαίνω σιγά σιγά  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου