Προς το περιεχόμενο

Kαπνίζετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι το'κοψες, μας δουλεύεις;  ;D Εγώ κάθε φορά που βλέπω το avatar σου με ένα τσιγάρο ΝΑ στο στόμα είναι  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8)

 

Νομιζεις. ;)

 

Οι μπάφοι δε μετράνε ε;;; ;D

 

Mετράνε μόνο άμα παίζεις και pro. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 143
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τι το'κοψες, μας δουλεύεις;  ;D Εγώ κάθε φορά που βλέπω το avatar σου με ένα τσιγάρο ΝΑ στο στόμα είναι  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8)

 

Νομιζεις. ;)

 

Οι μπάφοι δε μετράνε ε;;; ;D

 

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι το'κοψες, μας δουλεύεις;  ;D Εγώ κάθε φορά που βλέπω το avatar σου με ένα τσιγάρο ΝΑ στο στόμα είναι  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8)

 

Νομιζεις. ;)

 

Οι μπάφοι δε μετράνε ε;;; ;D

 

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ

 

Ουφφφφ..

Μου 'φυγε ένα βάρος..  ;D ;D 8)

Tenk kiou re delta! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Jam House

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τι το'κοψες, μας δουλεύεις;  ;D Εγώ κάθε φορά που βλέπω το avatar σου με ένα τσιγάρο ΝΑ στο στόμα είναι  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8)

 

Νομιζεις. ;)

 

Οι μπάφοι δε μετράνε ε;;; ;D

 

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ

 

Ουφφφφ..

Μου 'φυγε ένα βάρος..  ;D ;D 8)

Tenk kiou re delta! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

;D ;D Χαχαχα

Ακουσα οτι στα ζωνιανα εχουν καλα κατσικια ε? Ελευθερας βοσκης ;D

Σοβαρα τωρα ειναι μαστιγα το καπνισμα..τρομερη μαγκια οποιου δεν καπνιζει.

Μου αρεσει επισης και η διαφημιση που λεει-καπνιζει γιατι θελει να ξεχωριζει-και δειχνει πρωτο πλανο ενα πιτσιρικα να αναβει τσιγαρο,υστερα ανοιγει το πλανο και δειχνει αλλους 20 πιτσιρικαδες πισω και διπλα του να καπνιζουν.Την βρηκα αρκετα εξυπνη.

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βλέπω καμιά μαγκιά στο να μην καπνίζεις (ούτε εγώ καπνίζω), αντίθετα μου φαίνεται αυτονόητο

 

βλέπω μεγάλη μαγκιά στο να το κόβεις

 

όπως επίσης στο να ψοφάς να καπνίσεις γιατί χρειάζεσαι τη δόση σου, αλλά να μην το κάνεις σεβόμενος τους μη καπνιστές γύρω σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπνιζα απο 13 ετων και για παρα πολλα χρονια..(τελευταια ειχα φτασει να τελειωνω δυο 25αρια πακετα σε μια μονο ημερα!)...Πριν απο 2 χρονια περιπου αρρωστησα με υψηλο πυρετο και για 4-5 ημερες δεν μπορουσα ετσι κι αλλιως να καπνισω....αφου αναρρωσα λοιπον αποφασισα να συνεχισω την "αποχη" για να δω μεχρι που θα με βγαλει....ευτυχως με εχει βγαλει μεχρι σημερα!(δεν εχω κανει ουτε τζουρα εκτοτε)......οι πρωτοι μηνες βεβαια δεν ειναι καθολου ευκολοι....ειδικα η αποτομη αυξηση του βαρους ειναι χειροτερη και απο την ιδια την στερηση(εγω ειχα παρει 9 κιλα!)...τωρα ειμαι οκ και εχω μαλιστα απο τοτε να αρρωστησω ενω οταν ημουν καπνιστης ολο και καποιο μικροβιο θα με επιανε καθε χειμωνα!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου