Προς το περιεχόμενο

Yanic Bercier


chembeast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν γνωρίζω πόσοι από τους noizάδες γούστάρετε death metal αλλά οι οπάδοί του metal ας τσεκάρουν τους quo vadis. Mπάσο παίζει ο steve digiorgio και ο drummer yanic bercier σπέρνει όπως και όλη η μπάντα. Απίστευτοι καναδοί!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετά μελωδικοί και παιχτούρες, αλλά η μπότα μου ακούγεται ψιλοάθλια... ίσως φταίει το video και όχι ότι είναι triggered του κερατά (το οποίο είναι αναμενόμενο σε αυτές τις εξωπραγματικές ταχύτητες)

 

και όταν ακούω μαζί τις λέξεις: death metal, καναδοί και drummer που σπέρνει το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό είναι Cryptopsy και ο flo m0unier (το 0 είναι επίτηδες, για κάποιο περίεργο λόγο πέφτει λογοκρισία στο όνομα  ;D). πάντως το έχουν εκεί στον καναδά, εγώ τη βρίσκω με Neuraxis και Despised Icon...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως οι quo vadis δεν είναι πολύ γνωστοί στο ελλάντα αν και θα έπρεπε,όσο για τους cryptopsy απλά προσκυνώ....και ο θείος  Flo απλά σπέρνει!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου