Προς το περιεχόμενο

hagstrom viking hollowbody on the road + Clips!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλή αγορά, αν και είμαι βλαμμένος θαυμαστής της HL-550, αααχ το μαχόγκανι νατουράλε μου διεγείρει τα υποσυστήματά μου:

 

HL550NMM_2.jpg

 

 

ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ!!!Τι καλα,δεν είμαι μόνος.

 

Kwsta πδιμ εσυ είσαι κάφρος τι τη θες αυτήν?

 

Μόνο εσείς;;; ααααααααααααχχχχχχχχχχχ το μαχογκανάκι του.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλοπαιχτη!

Για να ειμαστε δικαιοι στο site της η Haagstrom το λεει καθαρα οτι ειναι hollow body

 

http://www.hagstromguitars.com/viking.html

 

Καλα αν σου εκαναν δωρο τη θηκη (η οποια περισσοτερο σε...βαλιτσα φερνει) τοτε στη κυριολεξια  στη ....χαρισαν.

 

Ειναι οντως απιστευτες σε κατασκευη και ποιοτητα οι κιθαρες αυτες..(να ειχαν και λιγο παχυτερα μπρατσακια..αλλα βλεπεις επιμενουν στο original design) ;)

 

Ασε που ειναι ομορφοτερη απο τις Gibson ! :) (αυτο το tail piece ειναι...ερωτας... :))

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειες και με πολλες εμπνευσεις!!... ;)

Ειναι οντως απιστευτες σε κατασκευη και ποιοτητα οι κιθαρες αυτες..(να ειχαν και λιγο παχυτερα μπρατσακια..αλλα βλεπεις επιμενουν στο original design)
Διαολε!!....ειναι το πρωτο πραγμα που κοιταω σε ενα οργανο.......εχω αποριψει κιθαρα μονο και μονο γι'αυτο....(off topic:το "καλυτερο μπρατσο που εχω παιξει παντως μεχρι τωρα το ειχε μια les paul '57 goldtop reissue...Δεντρο!! :))
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια απο την αλλη μια και ουσιαστικα το...μισο μπρατσο ειναι..ατσαλινο αποκλειεται να σκεβρωσει/ξερυθμιστει ποτε... :D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειές!!! καλόπαιχτη!!!!

Με βάζεις στην πρίζα με κάτι τέτοια.... περιμένω ήδη κιθάρα και με κάτι τέτοια μπαίνω στην πρίζα και για Hagstrom..........!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχάλη ΜΕ ΓΕΙΑ και ΚΑΛΟΠΑΙΚΤΗ!!!!! ;D

 

Επειδή τα clips είναι δύσκολο να ηχογραφηθούν, στείλε τουλάχιστον καμιά photo να τη ... χαλβαδιάσουμε ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αν σου εκαναν δωρο τη θηκη (η οποια περισσοτερο σε...βαλιτσα φερνει) τοτε στη κυριολεξια  στη ....χαρισαν.

 

" Free complete Accessories Pack for any guitar bought online. For real.

Until 1/31/2008, put an order for an electric, acoustic or bass guitar online, any price, any brand, you will automaticaly receive a free pack including all the must have accessories for a cool use of your instrument.

 

Electric Guitar Gig Bag

Nylon Strap

Electronic Guitar and Bass Tuner

Light Gauge Electric Guitar Strings

10 Picks"

 

http://guitare.playback-europe.com/accessoires_guitare.php

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

να ειχαν και λιγο παχυτερα μπρατσακια..αλλα βλεπεις επιμενουν στο original design

 

η αληθεια ειναι οτι το μπρατσο ειναι καπως λεπτο, αλλα δεν με ενοχλησε αυτο. ειναι ακριβως ιδιο με της ακουστικης μου, οποτε ενιωσα πιστευτα οικεια με την αισθηση. ηταν σαν να παιζω χρονια με την εν λογω κιθαρα.

 

 

σχετικα με τη θηκη, ο guitare playback απ οσο ειδα δεν την πουλαει, και εγω βεβαια δεν την παρηγγειλα. οποτε μου κανει σε επισημο αξεσουαρ της, παροτι δεν αναφερεται στην καρτελα της κιθαρας.

 

EDIT: μολις ειδα το post του μενελαου, οποτε ξεκαθαρισε το θεμα ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειές και από μένα! Επίσης, φοβερό value for money, ειδικά από εκεί που την πήρες. Μόνο, μην ξεχάσεις να βάλεις και ένα κλιπάκι κάποια στιγμή, γιατί όλο ακούμε πόσο καλές είναι οι Hagstrom και οι περισσότεροι δεν ξέρουμε πώς είναι ηχητικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου