Προς το περιεχόμενο

service πικ απ


floyd85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστω πολυ dkall.επικοινωνησα μαζι του.την παρααλλη εβδομαδα μου'πε ομως. :(

 

Μήπως μπορώ να μάθω κι εγώ που τα πηγαίνετε τα ΜΚ για σέρβις? έχω τρελή σπαζοκεφαλιά προμπλέμι με το δικό μου... Αν μπορούσα να έχω κανένα τηλεφωνάκι γιατί δεν είμαι από Αθήνα... Θένξ!

 

Φιλε μου μαλλον πρεπει να μιλησεις πρωτα  με τον ηλεκτρολογο σου , το προβλημα σου δεν ειναι  θεμα service

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το ξέρω αυτό βρε παιδιά, απλά είπα μήπως έχει τύχει και σε κάποιον από εσάς κάτι τέτοιο και μιας και είστε παιδιά της γενιάς του McGyver μήπως βρήκατε καμιά πατέντα... Ή μήπως ξέρετε κάποιον να πουλάει μοτέρ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό ισχύει. Για να παίξει το ξενόφερτο πικαπάκι στα μέρη μας πρέπει να είναι αν όχι 220V, 110/220V τουλάχιστον. Αλλιώς εκεί αρχίζουν τα προβλήματα... Απλά (όντας ήδη καμμένος) το λέω σαν συμβουλή στους μελλοντικούς αγοραστές πικαπίου από ebay etc....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου  το μονο συμφερον που μπορεις να κανεις ειναι να βρεις  κινητηρα απο παλιο-χαλασμενο-παρατημενο , ειδαλως δεν αξιζει

τον κοπο

 

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου