Προς το περιεχόμενο

Μπαλταζάνης....


alekelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είχα την τύχη να τον δω στη Πάτρα την ημέρα που έδινα εξετάσεις στο Νακα (για να ανέβω στο 3ο επίπεδο τότε) το 1998 γιατί απλά αυτός με εξέταζε.  ;D

Μετά τις εξετάσεις έδωσε σεμινάριο στην αίθουσα του Νάκα.

Πολύ καλός μου φάνηκε και ως μουσικός και ως άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την τιμη να ειναι καθηγητης μου αυτος ο ανθρωπος κ πανω απ ολα φιλος και ..γ**ω τα παιδια.οτι κ να πω ειναι λιγο,σχετικα με το επιπεδο του..την κυριακη παιζουν στο TROVA(βλαχαδα @ αθηνας)με τον αστερη τον παπασταματακη στα keys τον αλεξανδρο δρακο κτιστακη στα drums και την μαρινα σατι στη φωναρα. αν ενδιαφερεται καποιος να παει αξιζει το live ειναι 20.00-22.00 καθε κυριακη.μαριος ιωαννιδης!.

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Μπαλταζάνης είναι μια χαρά. Και καλός δάσκαλος και πολύ καλός τύπος. Όμως πιστεύω ότι για να πάρεις από αυτόν το 100% που έχει να σου δώσει, θα πρέπει να έχεις ξεμπερδέψει με κάποια θέματα τεχνικής έτσι ώστε να μπορείς να αφοσιωθείς ολοκληρωτικά στο μουσικό μέρος της υπόθεσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ανθρωπος εχει ειδη αφησει ισως τη μεγαλυτερη παρακαταθηκη στην ελληνικη τζαζ σκηνη! Και μονο οι δουλειες των Ιασις (των οποιων ηταν ιδρυτικο μελος) αξιζουν ιδιαιτερης αναγνωρισης και τον καθηστουν κορυφαιο μουσικο οχι μονο για τα ελληνικα δεδομενα!

Κατα τ'αλλα προκειτε για ενα δεινο περφορμερ και εναν ανθρωπο που συνεβαλε σημαντικα στο τροπο που διδασκεται η μοντερνα μουσικη στην ελλαδα συγραφοντας βιβλια,διαμορφωνοντας κυκλους σπουδων τζαζ κτλ...

 

 

εχω την τιμη να ειναι καθηγητης μου αυτος ο ανθρωπος κ πανω απ ολα φιλος και ..γ**ω τα παιδια.οτι κ να πω ειναι λιγο,σχετικα με το επιπεδο του..την κυριακη παιζουν στο TROVA(βλαχαδα @ αθηνας)με τον αστερη τον παπασταματακη στα keys τον αλεξανδρο δρακο κτιστακη στα drums και την μαρινα σατι στη φωναρα. αν ενδιαφερεται καποιος να παει αξιζει το live ειναι 20.00-22.00 καθε κυριακη.μαριος ιωαννιδης!.

 

...εσυ κοιτα να πουλησεις το κουπι που εχεις και να παρεις μια ανδρικη κιθαρα!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο παιχτακι.

Τον ειδα μια μερα σε ενα πεζοδρομο, τον οποιο προσπαθουσε να περασει με το μηχανακι του (αυτα που δεν ταξιδευουν, δεν ειναι για πολη, δεν στριβουν, δεν φρεναρουν, αλλα.... ειναι μουρη)  επειδη εγω ο πεζος του εκοψα το δρομο, στον πεζοδρομο, φερθηκε σαν να του σκοτωσα τη μανα για να το πω οσο πιο ευγενικα μπορω δηλαδη.

 

Κατα τα αλλα καλο παιδι πρεπει να ειναι.. φανταζομαι.

 

 

τσαμπα καιει η λαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο παιχτακι.

Τον ειδα μια μερα σε ενα πεζοδρομο, τον οποιο προσπαθουσε να περασει με το μηχανακι του (αυτα που δεν ταξιδευουν, δεν ειναι για πολη, δεν στριβουν, δεν φρεναρουν, αλλα.... ειναι μουρη)  επειδη εγω ο πεζος του εκοψα το δρομο, στον πεζοδρομο, φερθηκε σαν να του σκοτωσα τη μανα για να το πω οσο πιο ευγενικα μπορω δηλαδη.

 

Κατα τα αλλα καλο παιδι πρεπει να ειναι.. φανταζομαι.

 

 

Resounding seal of approval το ποστ με λίγα λόγια

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου