Προς το περιεχόμενο

Μπαλταζάνης....


alekelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Το ποστ του gpolic έχω την εντύπωση ότι πρόκειται για μια υποκειμενική άποψη με προσωπικά χρωστούμενα, που δεν αφορά το μουσικό επίπεδο (όπως ξεκίνησε σαν θέμα) του κυρίου εν λόγω...

Ο ίδιος ο gpolic μου ζήτησε να σβηστεί αυτολογοκρινόμενος.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το ποστ του gpolic έχω την εντύπωση ότι πρόκειται για μια υποκειμενική άποψη με προσωπικά χρωστούμενα, που δεν αφορά το μουσικό επίπεδο (όπως ξεκίνησε σαν θέμα) του κυρίου εν λόγω...

Ο ίδιος ο gpolic μου ζήτησε να σβηστεί αυτολογοκρινόμενος.

                                                        thumbs-up.jpg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη για το ποστ, κατι τετοια χαλανε το φορουμ. Καλυτερα σβηστε το τελειως. Οταν εχω τετοιες αποψεις (και τις εχω) συνηθως τις κουκουλωνω με ενα πιο ... ευγενικο μανδυα πριν τις βγαλω εξω.  Εχθες ημουνα ηδη φορτωμενος με κατι που εγινε προσωπικο μου δλδ που δεν εχει σχεση φυσικα με τον εν λογω κυριο, και ειδα το ποστ και μου αναψαν κατι λαμπακια. Ηταν ασχημη στιγμη και θελω να την ξεχασω (αυτα αφορουν το προσωπικο επιπεδο, αλλα και το ποστ)  Στο μελλον θα κοιταξω το.. μουσικο επιπεδο οπως αρμοζει στο noiz

 

Παω να ετοιμαστω γιατι φευγω για το πετσακονησι. Keep noizing!

 

τσαμπα καιει η λαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο παιχτακι.

Τον ειδα μια μερα σε ενα πεζοδρομο, τον οποιο προσπαθουσε να περασει με το μηχανακι του (αυτα που δεν ταξιδευουν, δεν ειναι για πολη, δεν στριβουν, δεν φρεναρουν, αλλα.... ειναι μουρη)  επειδη εγω ο πεζος του εκοψα το δρομο, στον πεζοδρομο, φερθηκε σαν να του σκοτωσα τη μανα για να το πω οσο πιο ευγενικα μπορω δηλαδη.

 

Κατα τα αλλα καλο παιδι πρεπει να ειναι.. φανταζομαι.

 

 

Ωπα μεγαλε για ηρεμησε λιγο... >:(σε ποια μηχανη αναφερεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο παιχτακι.

Τον ειδα μια μερα σε ενα πεζοδρομο, τον οποιο προσπαθουσε να περασει με το μηχανακι του (αυτα που δεν ταξιδευουν, δεν ειναι για πολη, δεν στριβουν, δεν φρεναρουν, αλλα.... ειναι μουρη)  επειδη εγω ο πεζος του εκοψα το δρομο, στον πεζοδρομο, φερθηκε σαν να του σκοτωσα τη μανα για να το πω οσο πιο ευγενικα μπορω δηλαδη.

 

Κατα τα αλλα καλο παιδι πρεπει να ειναι.. φανταζομαι.

 

 

Ωπα μεγαλε για ηρεμησε λιγο... >:(σε ποια μηχανη αναφερεσαι?

 

O άνθρωπος εξήγησε τι εννοούσε... Μην δίνουμε άλλη έκταση στο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ανθρωπος εχει ειδη αφησει ισως τη μεγαλυτερη παρακαταθηκη στην ελληνικη τζαζ σκηνη! Και μονο οι δουλειες των Ιασις (των οποιων ηταν ιδρυτικο μελος) αξιζουν ιδιαιτερης αναγνωρισης και τον καθηστουν κορυφαιο μουσικο οχι μονο για τα ελληνικα δεδομενα!

Κατα τ'αλλα προκειτε για ενα δεινο περφορμερ και εναν ανθρωπο που συνεβαλε σημαντικα στο τροπο που διδασκεται η μοντερνα μουσικη στην ελλαδα συγραφοντας βιβλια,διαμορφωνοντας κυκλους σπουδων τζαζ κτλ...

 

Οταν ομως τουλιατοι, αμπλιανιτιδες, φακαναδες και πολλοι αλλοι εχουν αυτοχρηστει μεντορες αυτοματα φερουν ευθυνη και πρεπει καποια στιγμη να τ'ακουσουνε.Γαιτι οχι μονο πηραν στο λαιμο τους ατομα τα οποια χτιζουν αθορυβα εδω και δεκαετιες καριερες και προσωπικη ταυτοτητα στη μουσικη, αλλα ακομα χειροτερα διδασκουν!!!

 

Αντε λοιπον, φανταστειτε την μελοντικη γενια των ελληνων μουσικων που θα εχει μαθει κιθαρα απο τον αμπλιανιτη, μπασο απο το φακανα και κρουστα απο το τουλιατο!

 

παλι καλα που δεν κανει μαθηματα ο Κατσαρος!

 

 

 

Aυτή είναι η εννοια του διπόλου... ::)

 

κοιτα κι αυτό για να δεις οτι η αποψή μου αυτη δεν ειναι καινουρια:

 

4)Οι μαθητευόμενοι κιθαρίστες κοντά σε κάποιο μεγάλο όνομα αντιγράφουν με εντυπωσιακή ηλιθιότητα την εικόνα του δασκάλου τους.Καρμπόν απόψεις χωρίς κριτική σκέψη,αντιγραφή στις ατάκες κλπ

 

από εδώ

 

 

Για τον Μπαλταζάνη:είναι κορυφαίος μουσικός και εχω βρεθει στα live του αρκετες φορες και εχω απολαυσει το παίξιμο του.

 

Για το αναισχυντο τρολινγκ που έκανες στο θέμα αυτό και την θρασύτατη προσβολή ενός συνόλου επώνυμων και ανώνυμων (μαθητευόμενων) μουσικών : καποιος επρεπε να σου την πει  :-*

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το αναισχυντο τρολινγκ που έκανες στο θέμα αυτό και την θρασύτατη προσβολή ενός συνόλου επώνυμων και ανώνυμων (μαθητευόμενων) μουσικών : καποιος επρεπε να σου την πει  :-*

 

 

 

Θα συμφωνήσω...

Φιλικά..

 

Πίσω στο θέμα μάγκες!!! 8)

Jam House

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου