Προς το περιεχόμενο

Το lidl πουλάει κιθάρες!


odis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άστα μάματα,το έιδε η μάνα μου και βάλθηκε να με πείσει ότι η κιθάρα που αγόρασα πριν κανένα χρόνο(μια Ibanez RG) κι ένα μπασάκι Dean προ κανενώς δεκαημέρου είναι για το λούτσο και χαλάω το λεφτά μου σε μακακίες ενώ μπορούσα να πάρω μισοτιμής την εν λόγω κιθάρα!!Άσε που έπρεπε να μπούμε πάλι στη διαδικασία να εξηγώ τι διαφορά έχει το μπάσο από τη κιθάρα......φαντάσου να έσκαγα και καμμιά 2000ευρω για καμμιά Gibson τι θα άκουγα 8) 8) 8)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς οι φίλοι μας οι γερμανοί στοχεύουν στον απλό, αγνό και αθώο ακόμα νέοπα στον υπέροχο κόσμο των εγχόρδων.

Πιστεύω πως τα όργανα αυτά είναι μιά χαρά για τα λεφτά τους.

 

Επίσης το εν λόγω κατάστημα έχει πολύ ανώτερο σερβις από πολλά μουσικομάγαζα, και στην τελική σου επιστρέφουν το 100% των χρημάτων σου ΧΩΡΙΣ ΜΑ ΜΟΥ ΚΛΠ.

 

LIDL (και γενικά οι γερμανοί) UBER ALLES.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς οι φίλοι μας οι γερμανοί στοχεύουν στον απλό, αγνό και αθώο ακόμα νέοπα στον υπέροχο κόσμο των εγχόρδων.

Πιστεύω πως τα όργανα αυτά είναι μιά χαρά για τα λεφτά τους.

 

Επίσης το εν λόγω κατάστημα έχει πολύ ανώτερο σερβις από πολλά μουσικομάγαζα, και στην τελική σου επιστρέφουν το 100% των χρημάτων σου ΧΩΡΙΣ ΜΑ ΜΟΥ ΚΛΠ.

 

LIDL (και γενικά οι γερμανοί) UBER ALLES.

 

Όπως έλεγε και ο Αρτέμης Μάτσας "Οι Γερμανοί είναι φίλοι μας, θέλουν τα καλό μας, είναι πιο δυνατοί, θα νικήσουν!"  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έλεγε και ο Αρτέμης Μάτσας "Οι Γερμανοί είναι φίλοι μας, θέλουν τα καλό μας, είναι πιο δυνατοί, θα νικήσουν!"  ;D ;D

 

Καλά τα'λεγε ο Αρτέμης, αλλά ποιός τον άκουγε τότε; Τέσπα.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mάγκες αν μας παν εκδρομή στη Μικρα αυτή τη βδομάδα θα πάω απέναντι στο lidl να δοκιμάσω την ''ξύλινη κιθάρα''

Να πάρω και το mp3 να σας ηχογραφήσω τίποτα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα γιατι το συνεχιζετε πανω απο 2 ποστ!!!εεεεεε???τπτ δε θα σας φερω!!θα κανω την κιθαρα καυσοξυλο να ζεσταθουν και οι ταρανδοι!!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανείς δεν πρόσεξε το "Ξύλινη Κιθάρα";;;;

 

;D

 

ολα τα λεφτα! χαχαχα

αντε να φερουμε κ σιδερενια! καμια Dobro η National αδερφε!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα μάματα,το έιδε η μάνα μου και βάλθηκε να με πείσει ότι η κιθάρα που αγόρασα πριν κανένα χρόνο(μια Ibanez RG) κι ένα μπασάκι Dean προ κανενώς δεκαημέρου είναι για το λούτσο και χαλάω το λεφτά μου σε μακακίες ενώ μπορούσα να πάρω μισοτιμής την εν λόγω κιθάρα!!Άσε που έπρεπε να μπούμε πάλι στη διαδικασία να εξηγώ τι διαφορά έχει το μπάσο από τη κιθάρα......φαντάσου να έσκαγα και καμμιά 2000ευρω για καμμιά Gibson τι θα άκουγα 8) 8) 8)

 

Ειχε δικιο η μητερα σου καθως στην τιμη συμπεριλαμβανεται και ο ενισχυτης!!! :P 8)

Rock on!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου