Προς το περιεχόμενο

μοναξια στο ...utube


less40

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπως βλεπεις επιασα δουλεια ...εβαλα μονiμα μια καμερα στο δωματιο και δος του . ;D

Τι να κανεις ta live?

 

 

χαχαχα...βασικα εχω συνηθησει να βλεπω αλλα ..πραγματα με καμερα σε δωματιο στο ιντερνετ... :P...οποτε ουτε να το σκεφτεσαι...ειδικα εσυ...συναυλιες και ξερο ψωμι...θα προσπαθησω να ερθω την τεταρτη... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μακάρι να ημουν και γω Αθηνα να έχω ευκαιρίες περισσότερες να ακούω τέτοια πράγματα.

 

takis Κοίταξα το μέιλ σου και λέει τάκης πολίτης.Είσαι απο το Βόλο ο γνωστός Πολίτης?Μήπως σε ξαναρώτησα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο τακη θα κανω upload  και το spain  με boogie  kai gsystem για να δουμε αυτο θα σου αρεσει..  ;)

Παντως σκεφτομαι να βαζω που και που και νεα tracks ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

takis Κοίταξα το μέιλ σου και λέει τάκης πολίτης.Είσαι απο το Βόλο ο γνωστός Πολίτης?Μήπως σε ξαναρώτησα?

 

nop..απο κερκυρα ειμαι... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο τακη θα κανω upload  και το spain  με boogie  kai gsystem για να δουμε αυτο θα σου αρεσει..  ;)

Παντως σκεφτομαι να βαζω που και που και νεα tracks ..

 

ανυπομονω να ακουσω το spain... ;)

καλα κανεις και το σκεφτεσαι για τα καινουρια tracks γιατι ειδικα αυτα ειναι φοβερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάκη στο myspace τι παίζετε ρε.Έχετε ξεφύγει.Ο μπάσσος το χει τρελάνει να το σφαλιαρίζει το καημένο.Αυτά είναι.........Μπράβο ρε συγχαρητήρια και να συνεχίσετε έτσι και καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικοι πορωνονται και βαζουν στοχους και μερικοι τα παρατανε ακουγοντας τοσο ομορφα παιξιματα...

 

πραγματικα δεν ξερω τι να πω . το "συγχαρητηρια" και το "μπραβο" ειναι πολυ μικρες λεξεις για να εκφρασω αυτο που αισθανθηκα οταν ακουσα αυτα τα πραγματα.

 

...την κρεμαω την κιθαρα....

 

παντα τετοια φιλε μου!! ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου