Προς το περιεχόμενο

Έμβασμα και Απορίες για Playback


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια με την χρεωστική της eurobank ξέρετε τι παιζει?

Χρησιμοποιω αυτή για στοίχημα και τώρα θέλω να πάρω μια ακουστική από το πλαιμπακ...

Γενικά εκτος από τα περίπου 15€ που πληρώνεις για το έμβασμα από άποψη χρόνου συμφέρει η χρεωστική ή το έμβασμα?

 

thanks.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε παιδιά έκανα την παραγγελία σήμερα με την χρεωστική της ευρομπανκ μου έβγαλε μνμ "thank you your order has been received" μου έστειλαν και κάποια μαιλ που το ένα είναι και στα γαλλικα και δεν καταλαβαίνω τιποτα αλλά έναν κωδικό παραγγελίας δεν βρήκα πουθενα!!!

Ξέρεται πως λειτουργεί αυτό το κατάστημα?

Μήπως έκανα εγώ καμια πατάτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πρώτα μηνύματα που λαμβάνεις είναι αυτοματοποιημένα για την καταχώρηση της παραγγελείας.Στη συνέχεια αφού τσεκάρουν οτι είναι οκ πέρνουν τα φράγκα και σου στέλνει ο υπεύθυνος τις υπόλοιπες πληροφορίες για την αγορά που έκανες.Δηλαδή πότε θα στο στείλουν κτλ...

 

Αν πάλι δεν μπορεί να γίνει η συναλλαγή θα σου πούνε refuse και απο την τράπεζα την γαλλική και απο το μαγαζί τους.

 

Αν έκανες σήμερα αργα την παραγγελεία θα ενημερωθείς αύριο για το τι γίνεται.Μην αγχώνεσαι με τη μία.Αύριο τα ξαναλέμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου έστειλαν και κάποια μαιλ που το ένα είναι και στα γαλλικα και δεν καταλαβαίνω τιποτα

 

Ολα γινονται

http://babelfish.altavista.com/

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έκανες σήμερα αργα την παραγγελεία θα ενημερωθείς αύριο για το τι γίνεται.Μην αγχώνεσαι με τη μία.Αύριο τα ξαναλέμε.....

 

Το μόνο που μου ήρθε είναι ένα μαιλ που λεει ότι You are a Playback customer and we thank you for that και μου δίνει και ένα client number! Δεν μου λέει κάτι για το αν είναι οκ με τα λεφτα και το πότε θα στηλουν την παραγγελία!

Άσε που έριξαν και την τιμή της κιθάρας 17€...

Μήπως τώρα πρεπει να αγχωθω??

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ναί, ναί, HOLY THREAD RESURRECTION, BATMAN!!!!!!!!!!!!

 

 

Λοιπόν, παρήγγειλα κάτι από playback και είδα το εξής περίεργο. Στο τέλος της παραγγελίας μου έβγαλε κάποια στοιχεία πληρωμής για bank transfer (δεν αγοράζω με πιστωτική). Τα στοιχεία αυτά όμως είναι διαφορετικά από αυτά που το playback δίνει στο pdf που κατεβάζεις περί bank transfer. Ξέρει κανείς τι παίζει - έχει αγοράσει κανείς πρόσφατα από playback με έμβασμα?

 

 

Εννοείται ότι περιμένω ήδη mail από τους ιθύνοντες, απλά επειδή ξέρω τι παίζει με τις τράπεζες και τα εμβάσματα και τον χρόνο που έχω είπα μπας και γλυτώσω το τράβηγμα του να αναγκάζομαι να ξανακάνω την παραγγελία. Για τηλέφωνο ούτε συζήτηση, μέχρι να συνεννοηθώ με τα Αγγλικά των Γάλλων μου πήρε και το σπίτι ο χ*******ννης!!!  ;D

 

Thanks προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου