Προς το περιεχόμενο

Das Fuzz GE. Τι λέει;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

JAM με άφησες χαζό! Πολλά μπράβο! Ειδικά το 3ο κλιπάκι είναι ΤΕΛΕΙΟ!!! Με βλέπω να μαζεύω λεφτά και να γίνομαι πελάτης!!! Μπράβο και πάλι! Συνέχισε να κάνεις αυτό που κάνεις με το ίδιο μεράκι και όρεξη!

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για δες που τελικα το fuzz κανει πολυ περισσοτερα απ'ο,τι νομιζα...thanks guys η απορια μου λυθηκε και με το παραπανω ;D Ποιος θα μου κανει δωρο ενα fuzz τα χριστουγεννα; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστώ για τα καλά λόγια !  :)

 

Η στρατο έχει rosewood ταστιέρα...και για την ακρίβεια δεν είναι fender αλλά μία custom ενός θεσσαλονικιού μάστορα (μου διαφεύγει το όνομα του...) η οποία έχει περάσει από άπειρα χέρια στην θεσσαλονίκη (κάποτε ήταν και του Ζάικου) και κατέληξε σε έναν φίλο μου...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι fender αλλά μία custom ενός θεσσαλονικιού μάστορα (μου διαφεύγει το όνομα του...) η οποία έχει περάσει από άπειρα χέρια στην θεσσαλονίκη (κάποτε ήταν και του Ζάικου) και κατέληξε σε έναν φίλο μου...

 

Γιαπιτζόγλου?

Παπάζογλου?

 

καλα, για το Ζαικο μη λες... σχεδον καθε κιθαρα, ενισχυτης, πεταλι κλπ που κυκλοφορει στην ευρυτερη περιοχη της θεσσαλονικης, νεο η μεταχειρισμενο, ειτε το ειχε ο Ηλιας, ειτε το δοκιμασε...  ;D

 

εχει πλακα παντως που ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ σε ολα τα μαγαζια (οκ εκτος του Nick...), οτιδηποτε δεις και σε ενδιαφερει, "το εχει παιξει και ο Ζαικος" σου λενε....  :o

 

αμα εισαι Θρυλος...  ;)

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου