Προς το περιεχόμενο

trigga - Πρώτο λάιβ με πρωταγωνιστικό ρόλο


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μαμά θα χει πάντα την κάμερα καρφωμένη στο χέρι και δίπλα το μπιμπερό.Είναι αστέρι ρε.Δίνει και κάτι ατάκες στο βίντεο.Μανουριασμένη απ τον κόσμο που περνάει απο μπροστά και χάνει απ τα μάτια της το καμάρι της.

 

Με την κινεζούλα θα προσπαθήσω αν βρώ καμμιά κάμερα της προκοπής πάλι.Θα φοράω και πιζάμες.Αλλά δεν θα δείχνω παντόφλα.(δεν τον θυμάμε τον παντοφλένιο απο δώ ποιός ήταν ρε γμτ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο Trigga!!!! Έτσι που ξεκίνησες το thread περίμενα να ακούσω τις παραφωνίες του αιώνα!

 

Με περίμενε όμως πολύ θετική έκπληξη ;)

Συνέχισε έτσι! Το 'χεις ;)

σε βλέπω να έχεις τη χαλαρότητα τζάζμαν είσαι μια χαρά...

 

ΟΝΤΩΣ!!! 8)

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bend και το distortion-gain τα αντιπαθώ μέχρι αηδιας.Ισως φταίει και οτι όταν τα κάνω εγω θέλω να με φτύσω επειδή δεν τα χρησιμοποιώ σωστα.Άμα ακούσω κάποιον να τα παίζει καλά δεν με ενοχλούν, αλλιώς ανατριχιάζω σαν γατί.Τι να σε πώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιος trigga.

Λαθη δεν ακουει κανεις κ το αγχος που λες δεν φανηκε πουθενα.Συμφωνω με τους παραπανω που λενε για ανεση jazzman.Μπραβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

blue τη δικιά σου γνώμη την εκτιμώ και λίιιιγο παραπάνω απο τα υπόλοιπα παιδιά μιας που είσαι και του αντικειμένου αν θυμάμαι καλά απο κάτι όμορφα κλιπάκια του ρεστοράν. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μια χαρά είσαι..σιγά τα λάθη,ειδικά για πρώτο live.

ταραταραν...ταραν...ταρανταραν νταντααααν ....(πρέπει να το μάθω και εγώ αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

blue τη δικιά σου γνώμη την εκτιμώ και λίιιιγο παραπάνω απο τα υπόλοιπα παιδιά

 

AAAAAA ώστε έτσι λοιπόν!!!!!!!  >:(

 

Ε τότε τη δική μου γνώμη την παίρνω πίσω...

 

[move]

Μπράβο Trigga!!!! Έτσι που ξεκίνησες το thread περίμενα να ακούσω τις παραφωνίες του αιώνα!

 

Με περίμενε όμως πολύ θετική έκπληξη ;)

Συνέχισε έτσι! Το 'χεις ;)

σε βλέπω να έχεις τη χαλαρότητα τζάζμαν είσαι μια χαρά...

 

ΟΝΤΩΣ!!! 8)

 

[/move]

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bend και το distortion-gain τα αντιπαθώ μέχρι αηδιας.Ισως φταίει και οτι όταν τα κάνω εγω θέλω να με φτύσω επειδή δεν τα χρησιμοποιώ σωστα.Άμα ακούσω κάποιον να τα παίζει καλά δεν με ενοχλούν, αλλιώς ανατριχιάζω σαν γατί.Τι να σε πώ.

  αφου ομως ειναι κατι το οποιο δεν σ'ενοχλει να το ακους απο αλλους ισως πρεπει σιγα-σιγα να αρχισεις να το προσπαθεις μεχρι να φτασεις στο σημειο που θα σου ακουγεται καλα και απο εσενα.. ;).....τα bends ειναι ενα σημαντικο οπλο στο οπλοστασιο καθε κιθαριστα.....(οχι οτι ειναι ντε και καλα απαραιτητα βεβαια)...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου