Προς το περιεχόμενο

trigga - Πρώτο λάιβ με πρωταγωνιστικό ρόλο


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

{[(να μη ζηλέψουν κι άλλοι αλλά και τη δικιά σου ρε γκιμπζονιάρη μ την εχτιμάω μη με σκίζεις το φυλλοκάρδι τώρα)]}

 

Γιατί εσύ δεν ΜΕ έσκισες το δικό μου ρε καρντάση; ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ odis13

 

longshadow προς το παρόν είναι κάτι που δεν με ευχαριστεί και ούτε μου λέει τπτ να το παίζω, απλά δεν με ενοχλεί να το ακούω αλλά με αφήνει και ίσως αδιάφορο αυτό το στύλ.Δεν το απορρίπτω αλλά δεν ξέρω και αν ασχοληθώ μαζί του.Προτιμώ το slide στη θέση του bend ή τουλάχιστον ένα μικρό bendάκι ημιτονίου και όχι καφρομεταλορόκ τόνο ή τόνο και ημιτονιο μαζί και επιπλέον το θεορατο vibrato που είναι σαν να πνίγεται κινητήρας αεροπλάνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και όχι καφρομεταλορόκ τόνο ή τόνο και ημιτονιο μαζί
....sorry αλλα αν αυτο ειναι καφρομεταλλοροκ τοτε ολοι οι blues players θα ητανε "μεταλλα" και ο john scofield death metal!!  ;D ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβάλλω ρε παιδί μου λίγο για να σου πώ πως δεν το παλεύω.Ναι να το ακούω όχι να το παίζω προς το παρόν όπως προείπα.Πέρυσι το κοιτούσα το bend αλλά δεν το πάλευα με τπτ.Έκανα και μάθημα για αυτό αλλά δεν μαρεσει.Όχι πως το παίζω τελειως λάθος αλλά δεν......Δε νιώθω οτι μπορώ να μιλήσω μέσα απ αυτό.Πώς να σου το πώ αλλιώς.:P

 

john scofield Θεός με παράσημα αλλά πολύ δύσκολος στο άκουσμα σε μένα.Πολύ εφέ βάζει και παίζει κάπως περιεργα.Τα παλιά του ή τα στανταράκια του μπορώ να τα ακούσω αλλά τα επόμενα είναι κούραση.Μου θυμίζουν και λίγο ευρωπαική σύγχρονη τζάζ που και πάλι δεν έχω συνηθήσει να ακούω και δεν την παλεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νιώθω οτι μπορώ να μιλήσω μέσα απ αυτό
...yet...θα προσεθετα εγω.Anyway,it's your playing mate! ;)...(εγω παντως το αναφερα γιατι βλεπω οτι το feel δεν ειναι κατι που σου λειπει..) ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

less40 οχι δεν ξέρω κανέναν.Βασικά έχα ενα 6 μηνο ποθ ήρθα απο Βόλο λόγω σπουδών.Οχι οτι είναι μακρυά αλλά δεν είχα επαφή με τη Λάρισα καθόλου.Τώρα προσπαθώ να δικτυωθώ αλλά είναι πολύ δύσκολο.Να φανταστώ οτι ο τύπος είναι μουσικός κάπου?

Ευχαριστώ ρε σεις μακάρι να το χώ και να το εξελίξω γιατί χωρίς αυτό δεν πάω βήμα(δεν μπορώ χωρίς μουσική).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου