Προς το περιεχόμενο

SQUIER ΜΕ Warmoth Η Rockinger μπρατσο


sn6111

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους.θα θελα να ρωτησω το εξης.σε μια Squier Affinity Τele ταιριαζουν τα μπρατσα της Warmoth για Tele η της Rockinger για Τele για να το αλλαξεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταιριαζουν γαντι.

 

Εχω φτιαξει αρκετες Tele με αυτο τον συνδιασμο και με καλους μαγνητες

ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ,ειδικα αν χρησιμοποιησεις τα παναλαφρα (και λεπτοτερα) σωματα των Affinity θα εχεις μια εκπληκτικη tele σε πολυ χαμηλη τιμη (ειδικα αν χρησιμοποιησεις ενα ΠΑΧΥ Warmoth μπρατσο).

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε superfunk πολυ θα θελα ενα warmoth μπρατσο αλλα ειναι στη μεση τα τελωνεια και θα μου ερθει λιγο τσιμπημενο σε τιμη αλλα μπρος στα καλη τι ναι ο πονος να μου πεις.εσυ που ξερεις,ενα μπρατσο απο warmoth τις ταξης των 160 ευρω ας πουμε περιπου ποσο θα μου κοστισει να ερθει Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε superfunk πολυ θα θελα ενα warmoth μπρατσο αλλα ειναι στη μεση τα τελωνεια και θα μου ερθει λιγο τσιμπημενο σε τιμη αλλα μπρος στα καλη τι ναι ο πονος να μου πεις.εσυ που ξερεις,ενα μπρατσο απο warmoth τις ταξης των 160 ευρω ας πουμε περιπου ποσο θα μου κοστισει να ερθει Ελλαδα?

 

εγω για μανικι και σωμα Warmoth με USPS και ΟΧΙ UPS πληρωσα €85 στο ταχυδρομειο. (αξια πανω απο €350)

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτο απο το www.ebay.com, σκανε μυτη πολλα Warmoth μπρατσα κατα καιρους,τα μεταφορικα με courier (Express Mail service) στη πορτα σου ειναι $50 (και αν το παρεις απο ιδιωτη που θα δεχθει να δηλωσει χαμηλη τιμη θα γλυτωσεις και τα τελωνεια) ;)

 

αξιζει τον κοπο ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Usps ειναι τα αμερικανικα ταχυδρομεια (κατι αντιστοιχο των δικων μας ΕΛΤΑ) h ups ειναι ιδιωτικο courrier.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι διαφορα εχει η usps με τη ups?

 

United States Postal Service

 

United Parcel Service

 

Οπως πολύ σωστά ειπώθηκε πιο πάνω, το 1ο είναι τα ΕΛΤΑ των ΗΠΑ, το 2ο είναι κούριερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου