Προς το περιεχόμενο

τροποποιηση σε αναλογικο πεταλι...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μηπως υπαρχει κανεις απο εδω ή γνωριζουμε κανεναν που να μπορει να κανει τροποποιηση σε πεταλι αναλογικο και συγκεκριμενα σε sansamp triac? θελω, εαν βεβαια γινεται να βγαλει λιγο gain παραπανω....το mxr gt-od που χρησιμοποιω σε ελαχιστο setting απο θεμα gain (9 η ωρα) για να το υπεροδηγησει , στις χαμηλες εντασεις ειναι ο.κ αλλα στο studio και σε live υπαρχει αρκετο φυσημα... :-\.δεν θελω να βαλω noise suppresor γιατι θα κοψει πολλα. Αν ξερει κανεις τιποτα ας βοηθησει με τηλεφωνο ή διευθυνση μαγαζιου...ευχαριστω

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ξερεις απο ηλεκτρονικα και ασχολεισαι, πανε και κανε ερωτηση στο forum του diystompoxes.com

 

Αν οχι, θες να ριξω εγω μια ερωτηση στους εκει φορουμιτες?

 

αν κυκλοφορουν τα σχεδια του εν λογω πεταλιου, τα πραματα διευκολυνονται.

 

δεν ξερω βεβαια τι εχουν οι αλλοι "πεταλαδες" εδω μεσα (jam, toneless και αλλοι που δεν γνωριζω...) απο σχεδια, αλλα εγω δεν εχω κατι τετοιο στη συλλογη μου...

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ξερεις απο ηλεκτρονικα και ασχολεισαι, πανε και κανε ερωτηση στο forum του diystompoxes.com

 

Αν οχι, θες να ριξω εγω μια ερωτηση στους εκει φορουμιτες?

 

αν κυκλοφορουν τα σχεδια του εν λογω πεταλιου, τα πραματα διευκολυνονται.

 

δεν ξερω βεβαια τι εχουν οι αλλοι "πεταλαδες" εδω μεσα (jam, toneless και αλλοι που δεν γνωριζω...) απο σχεδια, αλλα εγω δεν εχω κατι τετοιο στη συλλογη μου...

 

 

 

 

φιλε alderbody,αν εσυ μπαινεις στο συγκεκριμενο forum θα με διευκολυνεις παρα πολυ εαν ρωτουσες ή για σχεδιο ή για το εαν ξερουν ετσι χωρις τη βοηθεια σχεδιου πραγματικα θα με εσωνες.....ο jam(και τον ευχαριστω για την αμεσοτητα του :)) μου ειπε που να ρωτησω αλλα προς το παρον  δεν εχω παρει απαντηση .Αν μπορεσεις να κανεις μια προσπαθεια θα το εκτιμουσα .... ;)

σε ευχαριστω πολυ

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου