Προς το περιεχόμενο

mesa boogie express??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις αρχες του καλοκαιριου ο φιλος bloody sunday ειχε ανοιξει ενα θεματακι με αφορμη την κυκλοφορια του νεου αυτου combo της mesa... http://www.noiz.gr/index.php?topic=9292.msg129693#msg129693  ..Απο τοτε εχει περασει μισος χρονος και ηθελα να ρωτησω αν κανενας σας εχει δει η παιξει mesa boogie express σε μαγαζι της Αθηνας....και αν ναι σε ποιο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξα με τον express στο guitar store και η αποψη μου για αυτον τον ενισχυτη παραμενει η ιδια.

δεν αξιζει τα λεφτα του (ουτε καν τα μισα να κοστιζε)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξα με τον express στο guitar store και η αποψη μου για αυτον τον ενισχυτη παραμενει η ιδια.

δεν αξιζει τα λεφτα του (ουτε καν τα μισα να κοστιζε)

 

οπως και καθε mesa boogie αν εξερεσεις τις mark σειρες πριν αυτης της Ιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπως υπερβολικους σας βρισκω....ο express ειναι οντως πανακριβος αλλα ο dc-3 μου τον οποιο ειχα αγορασει στα τελη της προηγουμενης δεκαετιας γυρω στα 900 ευρω καινουριο(σε δραχμες τοτε βεβαια) σημερα πωλειται μεταχειρισμενος σχεδον στα ιδια λεφτα...anyway κι εγω δεν θα εδινα 1700 ευρω (αν μου περισσευαν βεβαια δεν ξερω τι θα εκανα) απλα να τον ακουσω ηθελα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξα με τον express στο guitar store και η αποψη μου για αυτον τον ενισχυτη παραμενει η ιδια.

δεν αξιζει τα λεφτα του (ουτε καν τα μισα να κοστιζε)

 

οπως και καθε mesa boogie αν εξερεσεις τις mark σειρες πριν αυτης της Ιν

αυτα μεταξυ μας ομως γιατι αν τολμησεις να πεις στο guitar store οτι δεν σου αρεσουν οι boogie,μπορει να τις φας κιολας  ::)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα το μεγαλο μοντελλο (αυτο με το 12αρι) στη Γερμανια και μου αρεσε πολυ (το καθαρο του καναλι μου θυμισε τον εκπληκτικο Blue Angel που οι...φωστηρες της Boogie κατηργησαν....) ενω στη θεση "ταξη Α" (πραγματικη ταξη Α btw) ηταν οντως μια γλυκα.

Τα βρωμικα του δεν τα πολυεψαξα γιατι δεν με ενδιαφερουν αλλα κατι ..πυρκαυλοι που επαιζαν πριν απο εμενα τα εχωναν γερα...:)

 

Δυστυχως στην Ευρωπη οι Boogie ειναι τρομερα ακριβοι....... :( 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(το καθαρο του καναλι μου θυμισε τον εκπληκτικο Blue Angel που οι...φωστηρες της Boogie κατηργησαν....)

 

Δυστυχως στην Ευρωπη οι Boogie ειναι τρομερα ακριβοι....... :( 

 

oπως και παρα πολλα καλα μοντελα απο αυτη την εταιρια.βλεπε καπιους τελικους...strategy klp...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τολμησεις να πεις στο guitar store οτι δεν σου αρεσουν οι boogie,μπορει να τις φας κιολας  ::)

 

 

party421.gif

  mesa.jpg                              21.jpg ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου