Προς το περιεχόμενο

TONEBONE στην Ελλαδα???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδες μηπως γνωριζει κανεις εαν φερνει καποιος τα παραπανω πεταλια στην ΕΛΛΑΔΑ? Kαι ποιες οι διαφορες μεταξυ plexitube,hot british....ποιο ειναι πιο γκαζωμενο κλπ....πολλα ε?????

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει στον Τρίμη κάποια Tonebone

 

 

ωραιος ,γιατι μου εκαναν καλη εντυπωση βεβαια τα ακουσα απο samples και μπορει οταν τα ακουσω live να αλλαξω γνωμη .Θα δουμε....αν ξερει κανεις περισσοτερες λεπτομερειες ας πει

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει στον Τρίμη κάποια Tonebone

 

+1. έχω δοκιμάσει το classic και το hot british εκεί πριν 1-2 χρόνια.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To classic μου άρεσε περισσότερο απ'το hot british, αλλά στο συγκεκριμένο ενισχυτή (Hughes & Kettner, δε θυμάμαι πιο μοντέλο ήταν δυστυχώς).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι ένα search θα βγάλει αρκετούτσικα στο φόρουμ. Είναι πολύ καλά και πολύ παραμετροποιήσιμα, ειδικά το Plexitube (το καλύτερο όλης της σειράς κατά την άποψή μου). Λαμπάτα και με την συνεπαγόμενη πολύ σοβαρή αύξηση στην τιμή τους. Τουτέστιν, τα αγοράζεις μόνο αν έχεις παράλληλα ακριβό εξοπλισμό που αξίζει να εμπλουτιστεί με ένα πετάλι ανάλογης υψηλής τιμής...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το hot british, το classic δεν το εχω δοκιμασει. Εχει όσο gain χρειαζεσαι ακόμα και για metal και το πετάλι και είναι πολύ ευέλικτο, με μικρές αλλαγές στο EQ αλλάζει δραστικά ο ήχος. Εχει ψιλο marshallε ήχο. Εμενα μου δινει την εντύπωση η ποιότητα του οτι έχω ενα ακόμα κανάλι lead στον λαμπάτο fender που έχω. Ακουσε το όμως από κοντά, επιβάλεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου