Προς το περιεχόμενο

ELKA 80W λαμπάτος προς 230 Ευρώ...;


electrosurfer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα κιθαρίστες και κιθαρίστριες(διέκρινα και γυναικεία ψευδώνυμα)

Με λένε Στέλιο , μένω Αθήνα και είμαι 21χρονών , παίζω 3χρόνια κιθάρα ηλεκτρική!

Εχω μια κιθάρα Jackson μοντέλο dx-3 η 30 κάτι τέτοιο τέλος πάντων και ψάχνω απελπισμένα για ενισχυτή!

Διάβασα και τα προηγούμενα μηνύματά σας και είδα οτί υπάρχουν πολλές και διάφορες απόψεις για ενισχυτές...

 

Είδα σε έναν ενισχυτή ELKA (Ιταλικής κατασκευής) 80watt λαμπάτος με 12αρι ηχείο (δεν θυμάμαι μάρκα ηχείου) σε ένα μαγαζί στην Αθήνα με 230ευρώ προσφορά , τον δοκίμασα και τρελάθηκα , έχει πολύ καλό καθαρό κανάλι και το overdrive του είναι πολύ εκπληκτικό(θυμίζει ήχο απο Metallica)

Αυτό που θέλω να ρωτήσω τώρα είναι , πόσο ποιοτικοί είναι οι ενισχυτές ELKA ? Να σημειώσω επίσης οτι δοκίμασα στο ίδιο μαγαζί έναν Peavey 100w Bandit (έτσι λεγόταν το μοντέλο) !

Οποιος γνωρίζει τον συγκεκριμένο μοντέλο ας επικοινωνήσει μαζί μου [email protected]

Ευχαριστώ

Μεχρi 300ευρώ διαθέτω(ελπίζω μέχρι το τέλος των εκπτώσεων να πάρω κάτι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ. Δεν παίζει να είναι λάμπάτος

Πήγαινε αν θες μια βόλτα στο site της εταιρίας ,δεν μιλάει πουθενά για λυχνίες.

http://elka.generalmusic.com/fullscreen.asp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου