Προς το περιεχόμενο

Βάψιμο studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άκυρος ο τίτλος? Το έχω συνήθειο :P

 

Δεν την παλεύω άλλο με τους λευκούς τοίχους και θέλω να φτιάξω ένα πιο ευχάριστο περιβάλλον :/

Τι χρώματα προτείνετε που να είναι γενικά ξεκούραστα στο μάτι και ζεστά?

 

Βασικά μου αρέσει το μαύρο αλλά δεν θα λέει καθόλου ;p

Να κάνω τους 2 απέναντι τοίχους μπορντό τους άλλους 2 cream?

Ή θα είναι τσίρκο?

 

Ιδέες? Κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαντήσεις του στυλ "εγώ θα το έβαφα...." προσωπικά δε θα εμπιστευόμουν καμία. Μπορεί να σου αρέσει πιο πολύ το σιέλ και να σου πω σκατί.....Θα το κάνεις επειδή στο είπα; θέλω να σου πω είναι εντελώς υποκειμενικό. Δικό σου είναι το στούντιο. Το να σου πούμε 15 άτομα "κάντο έτσι..." δεν ξέρω αν θα σε κατατοπίσει ή θα σου δώσει τη λύση αλλά μάλλον θα σε μπερδέψει παραπάνω.... 

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με αυτά που λές απλά το θέτω σαν συζήτηση ...

 

Εντάξει να μιλήσουμε αντικειμενικά ... μην αρχίσουμε και λέμε τα 'κουφά' μας ο κάθε ένας...

 

Aπλά άμα κάποιος ξέρει από χρώματα η ασχολείται με διακοσμητική etc, να μας πει 2-3 πραγματάκια για σωστούς γήινους συνδυασμούς κτλ.

 

Είναι πολλές οι ώρες μέσα στο studiακι  φίλε Παναγιώτη... και πρέπει να βρούμε τρόπους να την βγάζουμε ευχάριστα ;p 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντο όπως το δωμάτιο μου, πορτοκαλί και κίτρινοι τοίχοι με κόκκινες κουρτίνες (προαιρετικές), από ζεστασιά άλλο τίποτα, νομίζω πώς μένω σε λαμπάτο δωμάτιο ώρες-ώρες και γουστάρω.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην κανεις τους απεναντι τοιχους ιδιο και σκουρο χρωμα( ειδικα μπορντο) γιατι θα κλεισει πααααρα πολυ ο χωρος. ασε που τα μπορντο ειναι πολυ δυσκολα στο στρωσιμο στον τοιχο. και αλλα τετοια περιεργα χρωματακια.. φουξια, πορτοκαλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καντο ίδιο πορτοκαλοκίτρινο με το ακριανό περίγραμμα του νοιζ. Πιστεύω ότι θα είναι ωραίο και ζεστό. Μην το κάνεις μπλε γιατί θα σε πιανει νύστα.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα (εκείνο το λευκό στους τοίχους μου την έδινε στα νεύρα!)....

 

Το έλυσα, βάφοντάς το πορτοκαλί... Πιο ζεστό, πιο ζωηρό, πιο δημιουργικό, και δίνει άλλη αίσθηση από το λευκό, όπως και να το κάνουμε.... ;)

 

Άμα διαλέξεις, πάντως πορτοκαλί, να είναι από τα πιο ανοιχτά, όσο γίνεται, για να είναι ξεκούραστο για τα μάτια....

 

Άλλα ξεκούραστα χρώματα είναι οι αποχρώσεις του πράσινου και του γαλάζιου....

 

Edit: το στούνιο το δικό μας είναι, όπως είπε και ο Vrass, ασορτί με το νόιζ!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου