Προς το περιεχόμενο

Αυτό θα πεί θέληση. Κιθάρα απο κάποιον με κομμένα χέρια.


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου στείλανε αυτό το βιντεάκι:

 

[flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=hpqIpIQv0sU

 

Νομίζω τα λόγια είναι περιττά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου στείλανε αυτό το βιντεάκι:

 

[flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=hpqIpIQv0sU

 

Νομίζω τα λόγια είναι περιττά...

 

Τώρα δηλαδή το παληκάρι παίζει στα αλήθεια??? Αν ναι, όντως δεν νομίζω ότι έχουμε να πούμε κάτι. Α και την επόμη φορά που θα πω ότι το τάδε δεν παίζεται με τίποτα, να πέσει φωτιά να με κάψει....

 

Υπογραφή....Πρίφτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όντως παίζει. Για μένα αυτός ο άνθρωπος είναι πιο πάνω απο satriani, malmsteen κ όποιον άλλο θέλετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε κ άλλο ένα μεγαλύτερο:

 

[flash=200,200]

 

Το πιο θεικό σε αυτόν τον άνθρωπο είναι ότι το κάνει με το χαμόγελο στα χείλη. Με περυφάνεια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λετε για ατομα με σωματικά προβλήματα 8υμή8ηκα ένα τυπάκι που ειχα δει πριν μερικά χρόνια στην τηλεοραση να παϊζει κι8άρα, ο οποίος εχει δυσπλασία :-\

 

βρήκα αυτο το video στο youtube

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κανει ρε????? σε λιγο θα φτασει τον malmsteen.....και αν υπολογισουμε το προβλημα(για εμας μαλλον μονο και οχι γι'αυτον) τον εχει ξεπερασει κι ολας!

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαθήματα θέλησης και υπομονής...απλά μια σημείωση,ο τύπος στο πρώτο βίντεο είναι ο Mark Goffeney και έχει αυτή την ιδιαιτερότητα εκ γενετής.

Εχω Φ-εντερικές διαταραχές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Μαδριτη ειχα δει ενα ατομο στο δρομο που επαιζε ηλεκτρο-κλασσικη με το δεξι χερι κομμενο..... ειχε βαλει κατι σαν γατζο στην ακρη (δεν ξερω αν ειναι αυτοσχεδιο ή κατι ειδικό) και επαιζε τις χορδες. Ειχε βαλει και ενα ενισχυτακι και ενα boss delay και ακουγοταν κορυφαια. Με συγκινησε η θεληση του να παιζει κιθαρα με μια απογορευτική αναπηρία.... Αξιζουν πολλα μπραβο αυτοι οι ανθρωποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου