Προς το περιεχόμενο

Hagstrom HJ600


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδιά ψάχνω για να βρώ allen αλλά δεν κατάφερα.Μήπως έχετε ιδέα για το νούμερό?Αυτά που είχα απο την behringer είναι μικρότερο και μεγαλύτερο(2 έδινε).Αυτά πάνε φαντάζομαι με τον τύπο της κιθάρας ε?Δηλαδή fender,gibson κτλ.Δηλαδή πέρνουν το σχέδιο κ βάζουν τη μάρκα τους.Αν ισχύει κάτι τέτοιο ποιο θα είναι το εργαλείο που θα ταιρίάζει σε αυτή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ψάχνω για να βρώ allen αλλά δεν κατάφερα.Μήπως έχετε ιδέα για το νούμερό?Αυτά που είχα απο την behringer είναι μικρότερο και μεγαλύτερο(2 έδινε).Αυτά πάνε φαντάζομαι με τον τύπο της κιθάρας ε?Δηλαδή fender,gibson κτλ.Δηλαδή πέρνουν το σχέδιο κ βάζουν τη μάρκα τους.Αν ισχύει κάτι τέτοιο ποιο θα είναι το εργαλείο που θα ταιρίάζει σε αυτή?

 

Πήγαινε με την κιθάρα σε ένα μαγαζί με σιδηρικά και θα βρεις σίγουρα το σωστό μέγεθος ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 3 ήταν.Μόλις γύρισα απο μαγαζί τέτοιων ειδών.Της έριξα και λίγο γράσσο-αντισκοριακό γιατί ήταν πάααραπολυ ζόρικη η βέργα.

Τώρα αρχίζω δουλειά....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο trigga ,καλοπαιχτη η σκαφαρα..... ;)                                                                                                               (Θυμαμαι καποτε που σου ελεγα να κανεις και κανενα bend...τωρα και να θελεις.... ;D ;D )..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο trigga ,καλοπαιχτη η σκαφαρα..... ;)                                                                                                                (Θυμαμαι καποτε που σου ελεγα να κανεις και κανενα bend...τωρα και να θελεις.... ;D ;D )..

 

Kαι να θέλω τώρα δεν παίζει.12ρες πάνω λίγο δύσκολο να φτάσω ημιτόνιο.

 

Ασχετο αλλά απο το νάκα λάρισα που πήρα τις daddario 12 όταν έβαλα τη μί την λεπτή πάνω που την έστριβα μου κόπηκε, πράμα που δεν μου έχει ξανατύχει τόσο εύκολα.Μήπως ήταν μπαγιάτικες και ληγμένες?Αυτό υποψιάζομαι....Τι λέτε το φτασα στο θεό?

 

Για την απορία κ μόνο μετά έβαλα απο ζευγάρι απο 10ρες την σί στη θέση της μι γιατι είναι και βολικότερη στο πάχος.Μήπως έκανα λαλακία με την περισσότερη πίεση που λογικά ασκεί τώρα?

 

Το intonation νομίζω είναι κορυφή χωρίς να χάνει κ πολύ η οκτάβα.Έτσι όπως τα διάβαζα αυτα που μου λέγατε φοβηθηκα ρε σεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου