Προς το περιεχόμενο

Hagstrom HJ600


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ωραια,με γεια!Υποψιαζομαι οτι θα σε ταλαιπωρησει το intonation αν δεν ειναι σεταρισμενη καλα απο το εργοστασιο,αλλά μη μασήσεις,αν δεν κατσει καλά πήγαινε τη σε εναν καλό μαστορα ακουστικών οργάνων κ θα σε σωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιαζομαι οτι θα σε ταλαιπωρησει το intonation αν δεν ειναι σεταρισμενη καλα απο το εργοστασιο,αλλά μη μασήσεις,αν δεν κατσει καλά πήγαινε τη σε εναν καλό μαστορα ακουστικών οργάνων κ θα σε σωσει.

 

ΟΚ, αλλά τα προβλήματα intonation με τέτοιες γέφυρες δεν εξαφανίζονται τελείως. Ακόμα και με ένα καλό setup, οι 2 μεσαίες χορδές δύσκολα θα ρυθμιστούν τέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούστ ρε που θα την πάω σε μάστορα.Μόνος μου θα την γαζώσω όσο καλύτερα μπορώ να το βρώ το intonation.

Μόλις γύρισα με 12ρες φλάτ δαδάριο και περιμένω τον πατέραμ για να πάρω τα εργαλεία απ το αμάξι και να πιάσω δουλεία.Οι 10ρες είναι απάλευτες όλο τζίνγκ,τζόνγκ μου κάνουν.

 

Spy μεγειές και σε σένα με το 335 πιστόλι.

 

Το σκάφος είναι όπως της epiphone joe pass.Νομίζω έχουν 16" σε μήκος και 2,75" σε πάχος.Η ES-175 το μόνο διαφορετικό που έχει είναι 17" μήκος αλλά 2,75" πάχος,στο νομίζω κι αυτό.Οι μόνες που ξεφεύγουν μετά απ αυτές είναι κατι καράβια της gibson  GIBSON SUPER 400,GIBSON L-5,GIBSON L-4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμένω τον πατέραμ για να πάρω τα εργαλεία απ το αμάξι και να πιάσω δουλεία

 

Δηλαδή το γρύλλο, τις αλυσίδες για το χιόνι και το φαρμακείο  :D

 

Εδώ χρειάζονται οπωσδήποτε before & after pics!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να πάρω τα εργαλεία απ το αμάξι και να πιάσω δουλεία

 

O Χρηστος και η Παναγια!! :) :)

 

(φαινεται πηρες τοσο βαριες χορδες που μονο με γρυλλο και σταυρο θα μπορεσεις να σηκωσεις τη γεφυρα και να γυρισεις τα κλειδια!! :))

 

σου στελνω ενα...αλυσοπριονο για να κοψεις τις χορδες μολις τις περασεις στα κλειδια.. ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ντάξ το γραψα λίιιιιιγο τραγικά.Θέλω allen για το μπρατσοσίδερο κ δεν έχω.Οπότε περιμένω να ρθεί το βαλιτσάκι με το πράμα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α,αν θες ΠΕΝΕΣ στην κυρια θα απευθυνθεις

 

table2004.jpg

 

:) :) :) :)

 

περιμένω να ρθεί το βαλιτσάκι με το πράμα..

 

ε,ρε θα μας πανε μεσα καμμια μερα..... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου