Προς το περιεχόμενο

Zoe Keating : Τσέλο + effects.


harilatron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Να σαι καλά βρε χεριλατρον μας έφτιαξες πάλι. Έχω και ένα φετιχ με το τσέλο γενικώς... Αααααχ νομίζω ότι είμαι ερωτευμένος...

Δεν έχω καταλάβει πώς γίνονται όλ αυτά όμως. Παίζει επιμελητής ήχου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να είστε καλά που μου το θυμήσατε. Το ξανάκουσα και μου έφτιαξε τη μέρα.  :)

 

labrosgg, live είναι.  Το κάνει με loop sampler - delays κλπ από τον υπολογιστή. Προφανώς έχει και κάποιο controller στα πόδια ή και χωριστές μονάδες.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

labrosgg, live είναι.  Το κάνει με loop sampler - delays κλπ από τον υπολογιστή. Προφανώς έχει και κάποιο controller στα πόδια ή και χωριστές μονάδες.  :)

 

Έχεις δίκιο. Απάντησα πριν το δώ όλο. Σε ένα σημείο την δείχνει απο μακριά και φαίνεται η πεταλιέρα. (η οποία παίζει να είναι μεγαλύτερη και απο του σατριανι! ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε χαριλατρον αν σου αρεσει το τσέλο θα σου πρότεινα να ακούσεις Arthur Russell και κατα προτίμηση ή το Another Thought ή το World of Echo. φωνή και τσέλο τιγκα στα εφε.

 

απιστευτο παιξιμο. και φωνάρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταία χρόνια πάρα πολλοί έγχορδοι τοξοτοί τα κάνουν αυτό. Πέρα από κάποια σημεία όλο το πράγμα είναι μία προσπάθεια να το βρει. Αλλά το βρίσκει πολύ λίγο. Πάντως είχε πολύ ωραίο ήχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου