Προς το περιεχόμενο

Attenuator και Pedal Board


Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχαχα ...

ακόμα κ στο 2 ακούγετε υπερβολικά.... στο 1 ακούγετε καπως περιεργα....

δεν ειναι δικος μου απλα μου τον εχουν παραχωρησει και το θεμα ειναι πως ο ηχος του μου αρεσει αλλα σε φυσιολογικα επιπεδα... δλδ κανα 3 , 4....

μήπως λεω μλκιες...; κ αυτο που λεω δεν εχει αποτελεσμα; μηπως να παω να παρω κανα δικο μου 20αρακι;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην αν ριξεις μια ματια σε ενδεικτικες τιμες απο attenuators θα δεις οτι κυμαινονται περιπου στα διπλα λεφτα απο οσα αξιξει ο ενισχυτης που εχεις.

Επειτα ο συγκεκριμενος ειναι ενας απλος ss ενισχυτης,συνεπως δεν υπαρχει καποιος ιδιαιτερος λογος για χρηση attenuator,μιας και τα χρησιμοποιουν ωστε να "εξημερωσουν" λαμπατα θηρια παιρνοντας ενα μερος και απο το "σπασιμο" των τελικων λυχνιων αυτουσιο.

Στον δικο σου απλα χαμηλωνεις το volume. Μην περιμενεις ομως να ενθουσιαζεσαι κιολας απο τον ηχο σε επιπεδα ψιθυρου...

Οσο για το τελευταιο που ρωτας,αν σε τρωει να ξοδευτεις εγω θα ελεγα να παρεις ενα δικο σου ΛΑΜΠΑΤΟ 5αρακι που θα σου μεινει για πολλα χρονια. Προτασεις πλεον υπαρχουν πολλες και αναριθμητα θεματα εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου