Προς το περιεχόμενο

Boss GT-10


EA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ωπ με προλαβες  ;D

εχουν προστεθει ωραια πραγματακια πανω

οπως dual fx chain, usb,looper,ευκρινεστερη οθονη

αν εχουν βελτιωσει κ λιγο το signal loss φυγαμε παλι για πεταλιερα  ;D

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν το ακουσεις απο κοντα δεν μου λεει τιποτα.....παντως μια απο τα ιδια μου φαινεται....μακαρι να βγει ενα τετοιο μηχανημα και να εχει καποια ποιοτητα στα γκαζια θα λυσει το προβλημα πολλων αλλα δεν το βλεπω... ::)

τι να λεει η ευκρινεια της οθονης και το dual fx αν πατας τα βρωμικα της και ειναι playstation.. >:(

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το πρόβλημα στα καθαρά έχει λυθεί?....

Νομίζω ότι είναι πιο δύσκολο στις περισσότερες πεταλιέρες να βγάλεις καθαρό ήχο παρά βρώμικο

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται καλυτερος ο ηχος παντως απο της gt-8.αλλα και παλι δεν μπορεις να ξερεις με ενα video....παντως επειδη εχω αρκετη εμπειρια με την gt-8,το καινουργιο menu της gt-10 και ο ελεγχος της με φοβισε πολυ.  :o:-[ :-[ :-[δεν θα ηθελα να ξαναμπλεξω με κατι τετοιο με τιποτα ξανα στη ζωη μου :D

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρολο που δεν μου αρεσουν οι πεταλιερες ολα σε ενα, και παρολο που εκπλησσομαι καθε φορα που οι εταιρειες φτιαχνουν ενα τοσο κακο sample του προιοντος που θελουν να πουλησουν σαν αυτο με τους δυο κιθαριστες στην αρχη του βιντεο της gt10 (ειλικρινα αν ακουγεται οπως στο βιντεο ουτε αν μου τη χαριζαν δεν θα την επαιρνα), ελπιζω να εχουν διορθωσει το αρκετα δυσχρηστο μενου οπως αυτο υπηρχε στην gt 6,8

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω και για τα καθαρα αλλα ειναι σε λιγοτερο βαθμο ενοχλητικα.. Μπορει να ειναι πολυ βολικα μηχανηματα και να μπορεις να κανεις live και να παιξεις τα παντα αλλα....υπαρχει το μεγαλο αλλα....δεν εχουν ποιοτητα ειδικα τα γκαζια του ειναι ψεμα εαν λυσουν αυτο ισως δοκιμασω κανενα τετοιο αλλα μεχρι τοτε οτι βγαζουν θα ειναι μια απο τα ιδια

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται καλυτερος ο ηχος παντως απο της gt-8.αλλα και παλι δεν μπορεις να ξερεις με ενα video....παντως επειδη εχω αρκετη εμπειρια με την gt-8,το καινουργιο menu της gt-10 και ο ελεγχος της με φοβισε πολυ.  :o:-[ :-[ :-[δεν θα ηθελα να ξαναμπλεξω με κατι τετοιο με τιποτα ξανα στη ζωη μου :D

 

και διαβασω ακομα το manual της gt-8  ;D...

Satisfied Digitech RP500 User!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα το προβλημα απο καθαρα κ απο βρωμικα εχει λυθει...απο το pod pro

εμενα μου αρκει για αυτο που ειναι...

ειδικα για direct ηχογραφισεις  ;)

εμενα σαν εφφεδιερα με ενδιαφερει κυριως κ ο χειρισμος των fx που σου προσφερει η gt σειρα δεν συγκρινεται με αυτον αλλης πεταλιερας  ;)

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα σαν εφφεδιερα με ενδιαφερει κυριως κ ο χειρισμος των fx που σου προσφερει η gt σειρα δεν συγκρινεται με αυτον αλλης πεταλιερας

Σωστός!! ;)

 

(ειλικρινα αν ακουγεται οπως στο βιντεο ουτε αν μου τη χαριζαν δεν θα την επαιρνα

Δηλαδή δεν σ αρέσει το metal παίξιμο ή αυτό που άκουσες δεν ήταν metal για σένα..γιατί δεν νομίζω οτι παίξαν κάτι άλλο πέρα από αυτό.. ::)

 

εχουν προστεθει ωραια πραγματακια πανω

οπως dual fx chain, usb,looper,ευκρινεστερη οθονη

 

Ναι το looper μου άρεσε κι εμένα πολύ.. :)

 

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου