Προς το περιεχόμενο

μια blues προσπαθεια!!


aligator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άλα ρε μερακλή ναούμ.Καλά το πάς το εργαλείο σε λέω ρε μπζηλε....Το πέρασμα εκείνο είναι κομπλέ και κάτι διαφορετικό μέσα στο κομμάτι και την πεντατονική.Έτσι να εμπλουτίζεται και αυτό το καημένο μπλούζ που έχει ψωφίσει απο μια @#%$%@ πεντατονική....Και χρωματικές ακούω έετσι βάρα κι άλλα κλιματολογικά μέσα :P

 

 

Να το εν-blue-τίσει θα εννοείς μάλλον...

Αστειάτορες όλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίος ο σεφερλής ρε συ.Και όλα αυτά που έκανε ήταν κλεμμένα απο παλιότερους άγγλους κωμικούς που δεν θυμάμαι τώρα πως λέγονται.Σε σχέση με τα emo,death,metal 7 σκουπες καρφωμένες στο κεφάλι, είμαστε σε πολύ καλύτερη μοίρα ναούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ! το άκουσα κι εγώ... (και τού λεγα του αδρερφού μου "ρε βγες από τη ζωγραφική να μπώ στο νόιζ, που θέλω να δω κάτι τις".... ;D )

 

Όμορφο είναι, και ο ήχος προσεγμένος, δεν μας είπες τι χρησιμοποίησες, όμως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο εξωπλισμος δεν ειναι δικος μου κ δεν θυμαμαι να σας πω λεπτομερειες..η ηχογραφιση εγινε στο σπιτι του δασκαλου  μου κ γνωστου μελους του νοιζ.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δάσκαλε πού δίδασκες τί ενισχυτή εκράταγες?(ναούμ?)

 

Επίσης κυρ δασκαλούμπα το αργαλείο που έδωσες στο μαθητούδι απο που είναι σφραγισμένο?

 

Ελπίζω να μην το Gasώσεις το μαθητούδι ακόμα δεν βγήκε απο το αυγό του με τα καλά τα αργαλεία.......Μην το κάνεις σαν τα sg μούτρα σου......Άστο να επιλέξει ενα σκαφάκι της αρέσκειας του....hagstrom συμμαθητούδι μ' να πάρς.Καλό αργαλείο γαζώνει και ράβει αμα λάχει ναούμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου