Προς το περιεχόμενο

όταν μέλη του νόιζ συμπράττουν...(Snooze κλιπ)


WrTsXxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

{ακολουθεί ιστορία βγαλμένη μέσα απο το νοιζ βίο:}

 

...μια φορά και έναν καιρό,

άκουσα εδώ στο νοιζ ένα κλιπ και εντυπωσιασμένος, αμέσως θέλησα να γνωρίσω το δημιουργό. Έτσι λοιπόν βρεθήκαμε από κοντά και κάνουμε παρέα εδώ και κανα χρόνο, ένω που και πού παίζουμε μουσική προσπαθόντας να παράγουμε κάτι που να μας αρέσει και να μας γεμίζει...

 

αυτό είναι το πρώτο κομμάτι που δημοσιεύουμε ποτέ και νομίζω δεν θα μπορούσε να γίνει αυτή η παγκόσμια πρώτη σε τόπο άλλο από το ΝΟΙΖ

 

και οι τρείς μέλη του νόιζ, με φτωχά μέσα επιπέδου σπιτικής ηχογράφησεως και ελάχιστα σχετικοί με τα προχωρημένα θέματα παραγωγής και μίξης, σας παρουσιάζουμε το "Protege" με την ευχή να ακολουθήσουν κι άλλα..ίσως και μέσα από κάποιο myspace στο μέλλον...

 

 

να ξέρετε ότι περιμένουμε τα σχόλιά σας > κυρίως συμβουλές για να βελτιώσουμε την παραγωγή-μίξη και ότι τώρα που ανεβαίνουμε ψηλά δεν θα ξεχάσουμε το φόρουμ που μας "γέννησε" ;D

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ όμορφο!!!! Πειραματικό,μελωδικό.σκοτεινό σε σημεία,όμορφα διαν8ισμένο και εμπλουτισμένο...όντως ταιριάζει και για soundtrack!! περισσότερα από messenger ;)

 

Οι ατάκες που ακούγονται , σε τι αναφέρονται ακριβώς???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ατάκες που ακούγονται , σε τι αναφέρονται ακριβώς???

 

Αυτο ήθελα να ρωτήσω και εγώ! Πιστεύω ότι πρέπει να ακούγεται στην homepage του noiz τιμής ένεκεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν το βάλετε σε βίντεο ή ταινία θέλω σίγουρα να την δώ.

 

Ταινίες με ναρκωτικά μου θύμησε.Σε αρχή,τέλος και κορύφωση τους αντίστοιχα.Και λίγο απο "π" θα λεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου