Προς το περιεχόμενο

όταν μέλη του νόιζ συμπράττουν...(Snooze κλιπ)


WrTsXxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. αψογη αισθητικη

 

2. πανεμορφη ενορχηστρωση/δεσιμο μουσικης με samples κλπ

 

3. εξαιρετικες κιθαρες με πολυ ενδιαφεροντες ηχους.

 

4. χωρις να ειμαι γνωστης η να εχω καποιο σοβαρο εξοπλισμο, καθαρα ηχητικα απο αποψη μιξης και ηχητικης ποιοτητας, το αποτελεσμα ακουγεται αψογα στα ταπεινα ηχειακια μου.

 

 

ευτυχως που μια στο τοσο ακουμε κατι τοσο καλο και διαφορετικο μεσα στο νοιζ. συγχαρητηρια παιδια!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

2 λέξεις:

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

 

να δώσω και μερικές διευκρινήσεις:

οι ατάκες είναι κομμένες από την ταινία "Half Nelson" > http://www.imdb.com/title/tt0468489/ οπότε trigga δεν έπεσες και πολύ έξω... ;)

 

mechmg93 είπες "το αποτέλεσμα ακούγεται άψογα στα ταπεινά ηχειακια μου" και αυτό ήταν κάτι που θέλαμε να μάθουμε...

 

να πω για τις κιθάρες, αν και αρμόδιος να το απαντήσει είναι ο "κιθαρίστας". Οι περισσότερες είναι Τonelab direct ;D σε πολλές μεσολαβεί ένα loopstation.

ε, έχει και ένα ebow γραμμένο με sm57 μπροστά από τρανζιστοράτο Hughes&Kettner και μια ακουστική {στο τελευταίο μέρος} γραμμένη με ένα πυκνωτικό{e865 senhheiser} Ίσως όλα αυτά είναι λεπτομέριες, που μπορεί και να μην έχουν νόημα γιατί δεν έγιναν πάντα από αισθητική επιλογή, αλλά καμιά φορά από ανάγκη.

 

elavd, το myspace {και κατεπέκτασην τα νέα κομμάτια} ελπίζω να μην αργήσουν. πάντως θα είστε οι πρώτοι που θα το μάθετε!

 

τα σχόλια σας και η ταχύτητα με την οποία ανταποκριθήκατε πραγματικά μας συγκινεί και μας δίνει δύναμη για συνέχεια.

να στε καλά!

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, εντάξει.Το αποτέλεσμα αγγίζει ένα πολύ υψηλό επίπεδο αισθητικής.

Μπράβο παιδιά, πραγματικά πολύ καλή δουλειά και αρκετά επαγγελματική στα άπειρα

αυτιά μου.Το μεράκι "φαίνεται" (ακούγεται δηλ.) ...Καλή συνέχεια να έχετε!

Και πάλι μπράβο!  :D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ευχαριστησω κ εγω με τη σειρα μου για τα καλα σας λογια.Ελπιζω συντομα να εχουμε νεα κομματια να σας παρουσιασουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ευχαριστησω κ εγω με τη σειρα μου για τα καλα σας λογια.Ελπιζω συντομα να εχουμε νεα κομματια να σας παρουσιασουμε :)

 

ήμουν σίγουρος για το ποιο ήταν το 2ο μέλος!  ;D ;D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό... οι Gotan Project συναντούν τους Massive Attack και τον Υann Tiersen... μπράβο κι από μένα.

 

Αν σας έρθει καμιά αναλαμπή για μέρη φλάουτου πείτε μου... αν και μακριά σας, εξ αποστάσεως υπάρχει και το Cubase (blue το Libertango δεν το ξέχασα!).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου