Προς το περιεχόμενο

You Won't be satisfied...Gypsy cover


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

....Τωρα λοιπον αρχιζουν τα προβληματα !!! ;D ;D Ο σημαντικοτερος λογος λοιπον που θελω θελω να βρω τραγουδιστια ειναι τα Αγγλικα μου και η προφορα μου. Πειτε μου λοιπον και εσεις την γνωμη σας γιατι εγω (και ο μ@λ... ο αδερφος μου  ;D ) πιστευουμε τα χειροτερα.

Περα απο την φωνη σχολιαστε και τα υπολοιπα.

Ευχαριστω και παλι.

 

ΥΓ. Για οποιν θελει να ακουσει το original ας κανει ενα search στο Youtube

    Ella Fitzgerald-Louis Amstrong:  You Won't Be Satisfied (Until You Break My Heart)

You_want_be_satisfied.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μουσική εκτέλεση είναι πάρα πολύ καλή  :D, νομίζω όμως ότι με την προφορά υπάρχει ένα μικρό θέμα, πιστεύω όμως ότι μπορεί να διορθωθεί, γιατί τραγουδιστικά είσαι σωστός  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μουσική εκτέλεση είναι πάρα πολύ καλή  :D, νομίζω όμως ότι με την προφορά υπάρχει ένα μικρό θέμα, πιστεύω όμως ότι μπορεί να διορθωθεί, γιατί τραγουδιστικά είσαι σωστός  ;)

 

Θα ελεγα ενα ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ !!! ;D ;D πως μπορω να φτιαξω την Peter Sellers προφορα μου ομως? καμια ιδεα?

 

Ευχαριστω για το σχολιο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορω να φτιαξω την Peter Sellers προφορα μου ομως? καμια ιδεα?

 

Τι ωραιο κομματι!! Μπραβο σου!

 

Μια καλοκαιρινη ιδεα: νησακια, τουριστριες, πολλες τουριστριες! ;D ;D ;D Ψαξε την προφορα που σου "κανει" και αφιερωσε χρονο! ;D

Χειμωνιατικη ιδεα: Βαλε αγγελια, ισως βρεθει καποιος/α δασκαλος/α για κουβεντουλα και βελτιωση προφοράς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωραιο κομματι!! Μπραβο σου!

 

Μια καλοκαιρινη ιδεα: νησακια, τουριστριες, πολλες τουριστριες! ;D ;D ;D Ψαξε την προφορα που σου "κανει" και αφιερωσε χρονο! ;D

Χειμωνιατικη ιδεα: Βαλε αγγελια, ισως βρεθει καποιος/α δασκαλος/α για κουβεντουλα και βελτιωση προφοράς.

 

 

Σε ευχαριστω πολυ να σαι καλα. Δεν εχεις και αδικο ,μονο που θα την κανω καλοκαιρινη την ιδεα αφου  θελω τον Χειμωνα να παιξω.

 

Αρα δεν χρειάζεται ο δασκαλος -α να εχει γνωση μουσικης ετσι?

 

 

Όμορφο!!

Όντως,με την προφορά υπάρχει ένα θέμα,...είναι σαν τη δική μου ;D

 

Keep up the good work!

 

Αποκλειτε να με φτασεις φιλος!!!! μετα απο μενα ο Schwarzenegger!!! ;D

 

Ευχαριστω για τον χρονο σου

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο΄δεν υπάρχει ανάγκη για άλλον ερμηνευτή.

Προσωπικά το "θέμα" της προφοράς δεν με χαλάει μιας και υπάρχει όλο το υπόλοιπο-τεχνική,μουσικότητα,μεράκι-πακέτο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο πολύ ωραίο! ! ! Εκπληκτική εκτέλεση! Τι κιθάρα χρησιμοποίησες?

Η προφορά μ' αρέσει ,νομίζω ότι ταιριάζει με το ύφος ,το κάνει πιο ευρωπαϊκό. Μη στεναχωριέσαι κι ο Django έτσι θα το τραγουδούσε!! (πλακίτσα μη βαράτε)

Μπράβο ρε μαν , γούσταρα.

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο΄δεν υπάρχει ανάγκη για άλλον ερμηνευτή.

Προσωπικά το "θέμα" της προφοράς δεν με χαλάει μιας και υπάρχει όλο το υπόλοιπο-τεχνική,μουσικότητα,μεράκι-πακέτο.

 

 

:D :D  Σε ευχαριστω πολυ να σαι καλα...

 

 

Μια χαρά είναι, μακάρι να τραγουδούσαν και άλλοι έτσι. ;)

Ωραίο κομμάτι by the way.

 

:D  Δεν μου κανετε πλακα ετσι ε ?  λες να μην ειναι τοσο χαλια οσο νομιζω η προφορα μου ?

 

Ωραίο πολύ ωραίο! ! ! Εκπληκτική εκτέλεση! Τι κιθάρα χρησιμοποίησες?

Η προφορά μ' αρέσει ,νομίζω ότι ταιριάζει με το ύφος ,το κάνει πιο ευρωπαϊκό. Μη στεναχωριέσαι κι ο Django έτσι θα το τραγουδούσε!! (πλακίτσα μη βαράτε)

Μπράβο ρε μαν , γούσταρα.

 

Αρεσει σε 3 ανθρωπους η προφορα μου...ειμαι ευτυχισμένος μπορω να πω... ;D

Η κιθαρα ειναι μια τον 300 ευρω αγορασμενη απο το γερμανικο Ebay απο ενα τυπο που τον λενε Weller. Για τα λεφτα της ειναι υπέροχη .Ωραιος ηχος ,ωραιο μπρατσο κλπ κλπ

 

Ευχαριστω πολυ για το σχολιο σου να σαι καλα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου