Προς το περιεχόμενο

You Won't be satisfied...Gypsy cover


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω οτι προσπαθωντας πολυ με την προφορα σου,σε κραταει φωνητικα.Μπορεις να ακουστεις πολυ καλητερα ισως αν προσπαθουσες παλι, χωρις να δωσεις σημασια στην προφορα!

Θα ηταν ενδιαφερων εαν μας εκανες απλοουντ μια τετοια προσπαθεια. :)

 

πολυ καλο και τεχνικα αρτιο παντως.

Μπραβο σου!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δούλευε τους στίχους περισσότερο με το αυτί σου για να φέρεις την προφορά πιο κοντά.

 

Ωραία δουλειά, μπορώ να πω ότι σου πήγε το τραγούδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου εκπληκτική η εκτέλεσή σου .Η φωνή σου είναι επίσης πολύ καλή ,το ότι δεν έχεις ''οξφορδιανή'' προφορά,λίγα μου λέει στα αυτιά απ την στιγμή που δεν ακούγεσαι και για καραγκούνης  ;D

Αυτό με τον Σέλερς πάντως ,δεν θάταν άσχημη ιδέα  ;) για ψάξτο λίγο

Για ακόμα μια φορά μπράβο σου ,υπηρετείς το είδος μέσα σε τόσο λίγο διάστημα ,με επιμέλεια και αγάπη

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ να σαι καλα. Δεν εχεις και αδικο ,μονο που θα την κανω καλοκαιρινη την ιδεα αφου  θελω τον Χειμωνα να παιξω.

 

Αρα δεν χρειάζεται ο δασκαλος -α να εχει γνωση μουσικης ετσι?

 

 

 

 

  Φυσικα και δεν χρειαζεται  να ξερει μουσικη. Την προφορα μιας γλωσσας δεν την διδασκει ο δασκαλος μουσικης. Μην την εξασκηση την σωστη, βελτιωνεσαι. Οπως και γω. Mε την εξασκηση, βελτιωνω το shuffle. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι προσπαθωντας πολυ με την προφορα σου,σε κραταει φωνητικα.Μπορεις να ακουστεις πολυ καλητερα ισως αν προσπαθουσες παλι, χωρις να δωσεις σημασια στην προφορα!

Θα ηταν ενδιαφερων εαν μας εκανες απλοουντ μια τετοια προσπαθεια. :)

 

πολυ καλο και τεχνικα αρτιο παντως.

Μπραβο σου!!! :D

 

Το κακο ειναι οτι  αν το πω ελευθερα θα γινω ρομπα  ;D.....οποτε ασε καλητερα....Ευχαριστω πολυ για το σχολιο σου..

 

Δούλευε τους στίχους περισσότερο με το αυτί σου για να φέρεις την προφορά πιο κοντά.

 

Ωραία δουλειά, μπορώ να πω ότι σου πήγε το τραγούδι

 

Η αληθεια ειναι οτι το ειπα μετα απο πεντε φορες που το ακουσα. Το τραγουδι το ακουσα πρωτη φορα εχθες οποτε αν το δουλέψω λιγο μαλλον θα το πω καλητερα..Ευχαριστω πολυ

 

Φίλε μου εκπληκτική η εκτέλεσή σου .Η φωνή σου είναι επίσης πολύ καλή ,το ότι δεν έχεις ''οξφορδιανή'' προφορά,λίγα μου λέει στα αυτιά απ την στιγμή που δεν ακούγεσαι και για καραγκούνης  ;D

Αυτό με τον Σέλερς πάντως ,δεν θάταν άσχημη ιδέα  ;) για ψάξτο λίγο

Για ακόμα μια φορά μπράβο σου ,υπηρετείς το είδος μέσα σε τόσο λίγο διάστημα ,με επιμέλεια και αγάπη

 

Σε ευχαριστω πολυ για το ομορφο σχολιο σου ,να σαι καλα. Προσπαθω να παιζω πραγματα που με εκφραζουν και ας παιζω πολλες φορες πραγματα που δεν μου πανε.Αυτο μετραει νομιζω να παιρνας πρωτα καλα εσυ με αυτο που παιζεις και τα υπολοιπα πιστευω θα ερθουν.

 

  Φυσικα και δεν χρειαζεται  να ξερει μουσικη. Την προφορα μιας γλωσσας δεν την διδασκει ο δασκαλος μουσικης. Μην την εξασκηση την σωστη, βελτιωνεσαι. Οπως και γω. Mε την εξασκηση, βελτιωνω το shuffle. ;D

 

"ΕΞΑΣΚΗΣΗ" αυτο ειναι το κλειδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου