Προς το περιεχόμενο

Αγορά απο dv247 - ερωτήσεις


Ripen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν μπορεις να βγαλεις...ηχο απο την M AUDIO 610 (και οποιαδηποτε firewire M AUDIO ) να εισαι σιγουρος οτι ΔΕΝ φταιει η M AUDIO ;D ;D

 

 

εγώ έχω την 1814 ...η κατρούλα για τα λεφτά της απλά γαμ....εεεε 8) 8) 8).....Αναπαράγει ήθελα να πω. . . ;D ;D ;D

www.myspace.com/nikosksidis

www.nikosxidis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 233
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εκανα μια αγορα σημερα και με καρτες της eurobank και visa και mastercard 5 φορες στο συνολο μου εβγαλε

"This order has been declined." Μου ηρθαν βεβαια και 5 email που μου ελεγαν

 

"A Payment has been rejected because the card details have not been verified. The reason returned is: * One or more of your card details is incorrect. Please ensure ALL details exactly match those on the front and back of your card. If this problem persists, contact your card issuing bank to ensure their records match your card.

 

Please Note: The funds for this transaction may have been authorised at the time the order was declined so it may appear to your card issuing bank that the funds have been taken, however, the transaction associated with this order has been declined and therefore the funds will NOT be settled.

 

Your card issuing bank will be able to confirm this, but outstanding authorisations may take a few days to clear from your account."

 

Την αγορα την εκανα με καρτα mastercard της Εθνικης.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τωρα το ειδα.....αυτο αγορασα κοιταχτε διαφορα...και τα 2 Αγγλια ειναι...

 

http://www.dv247.com/invt/38189/

 

http://www.dolphinmusic.co.uk/shop/flypage/product_id/28042

 

Φυσικα απο το dv247.com το αγορασα...

Ελλαδα δεν το φερνουν αν και το εχουν στους καταλογους

Νακας, musica.gr ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλες ευκαιρίες πάντως. Τελικά η κρίση μου φαίνεται μόνο τους μεγάλους χτυπάει αν δεν έχει κάποιος δάνειο.

 

καταλαβαίνω οτι το post είναι γενικά μέσα στο κλίμα της ευδαιμονίας (  ;D ) απο τις ονειρεμένες τιμές για gear απο Αγγλία όμως θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω . οι περισσότερες μικρές επιχειρήσεις έχουν πρόβλημα και τα λουκέτα μπαίνουν το ένα μετά το άλλο. κλασικά βέβαια, έχουμε διαφορά φάσης με τις υπόλοιπες χώρες (λόγω και της ανύπαρκτης βιομηχανίας μας και των έτσι κι αλλιώς ελάχιστων εξαγωγών μας  ::) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβαίνω οτι το post είναι γενικά μέσα στο κλίμα της ευδαιμονίας (  ;D ) απο τις ονειρεμένες τιμές για gear απο Αγγλία όμως θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω . οι περισσότερες μικρές επιχειρήσεις έχουν πρόβλημα και τα λουκέτα μπαίνουν το ένα μετά το άλλο. κλασικά βέβαια, έχουμε διαφορά φάσης με τις υπόλοιπες χώρες (λόγω και της ανύπαρκτης βιομηχανίας μας και των έτσι κι αλλιώς ελάχιστων εξαγωγών μας  ::) )

 

Φυσικά και η παρατήρησή μου δεν αφορά το σύνολο του πλυθυσμού, ήδη κιόλας με την φράση "όσους δεν έχουν δάνειο" εξαιρώ πολλούς που "υποφέρουν" από αυτή την κατάσταση αλλά δεν παύουν και πολλοί μισθωτοί, περισσότερο οι δημόσιοι και λιγότερο οι ιδιωτικοί υπάλληλοι (γιατί αυτοί ενέχουν και τον κίνδυνο της απόλυσης) να απολαμβάνουν κατά κάποιο τρόπο τις ωφέλειες της κρίσης (πτώση τιμών)

 

Μην το βγάλουμε όμως τελείως off-topic! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση SOS....

 

Η απόδειξη αγοράς από το dv τι ημερομηνία γράφει?

 

Την ημερομηνία που έγινε η παραγγελία?

Την ημερομηνία που χρεώθηκε η κάρτα?

Η την ημερομηνία τιμολόγησης/αποστολής του δέματος?

 

Έκανα μια αγορά χτες 29 και η κάρτα χρεώθηκε την ίδια μέρα (με πήραν τηλ. από την τράπεζα)

Υπάρχει προθεσμία για ένα δώρο ως τις 31 (αύριο)

Για να πάρω το δώρο πρέπει να ταχυδρομήσω μια φόρμα μαζί με την απόδειξη αγοράς που πρέπει έχει ημερομηνία έως 31/12.

 

Ελπίζω να μη το χάσω ??? ??? ??? ???

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω πληροφοριες για τρελα limit up, συγχωνευση Sexform-MAudio, αγοραστε τωρα Sexform προνομιο. ::) ::) ::) ::) ::) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

πιπιτσα μου αυτο το thread μου θυμισε χρυσες εποχες 1999 θυμασαι?????που ολοι ειχαν μεταβληθει σε insiders

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιπιτσα μου αυτο το thread μου θυμισε χρυσες εποχες 1999 θυμασαι?Huh??που ολοι ειχαν μεταβληθει σε insiders

 

για αυτο και βαζω χερι σε οποιον μιλαει για σιγουρες μελλοντικες μεταβολες στην ισοτιμια....ολες αυτες οι κουβεντες ειναι απλα αστειοτητες...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτο και βαζω χερι σε οποιον μιλαει για σιγουρες μελλοντικες μεταβολες στην ισοτιμια....ολες αυτες οι κουβεντες ειναι απλα αστειοτητες...

 

Απο μουσικοί καταντήσαμε χρηματιστές..Εγώ θέλω να πάρω μία american strat κάποια στιγμή κ δεν ξέρω τι να κάνω..Δε βιάζομαι ιδιαίτερα αλλά τώρα οι τιμές είναι πολύ καλές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου