Προς το περιεχόμενο

John Frusciante


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΦΡΟΥΣΙΑΝΤΕ προφερεται. Η αγορα μας δεν ειναι μικρη για τετοια Live, το τελευτεο best of των peppers εχει γινει ειδη πλατινενιο στην Ελλαδα. Δηλαδη μεγαλητερη αγορα εχει η Γιουγκοσλαβια η Αυστρια η ακομα και η Χαβαη που ειναι ενα νησακι σαν την Κρητη. Εχω ενα φιλο του οποιου η αδερφη ειναι παντρεμενη με μεγαλο διοργανοτη συναυλιων στην Γερμανια και μου εχει πει οτι δυο ειναι τα μεγαλα προβληματα στην Ελλαδα, κανεις δεν ενδιαφερετε ποτε να καλεσει μεγαλα ονοματα και δευτερο ειναι οτι δεν εχουμε αξιολογους συναυλιακους χωρους για τετια ονοματα. Και οσο για αυτο που ειπες φιλε superfunk μακαρι να ηταν μονο τα 2 εκ. Το συνολο των εξοδων για το τελευτεο Live των Bon Jovi στην Γερμανια ηταν 120 εκ. δολαρια. Και φυσικα οι εταιρειες δεν περιμενουν να τα βγαλουν αυτα τα λεφτα απο τα εισητηρια αλλα απο τις υπερποσες χωρηγιες μεγαλων πολυεθνικων εταιριων, ειδος υπο εξαφανιση στην Ελλαδα. Κι εγω πιστευω οτι εαν γινει καμια στραβη και γινουμε ρεζιλη στην Ολυμπιαδα μετα θα πρεπει να πηγαινουμε στην Τουρκια για να βλεπουμε ακομα και το "reunion" των Doors

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΑ ΑΠΑΙΧΤΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ

 

ΤΟΝ ΘΕΩΡΩ ΚΙΘΑΡΙΣΤΑ ΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΥΛ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου