Προς το περιεχόμενο

ποια πιατινια μεχρι 270 ευρο??


vasilis01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικα στα χρηματα που θες αυτα που σου προτεινε και ο φιλος ippex...

 

Εγω προτεινω και sabian b8 αλλα και τα b8pro κατα την γνωμη μου ειναι πολυ καλα για τα λεφτα που δινεις...Εγω δεν σου προτεινω zildjian zbt γιατι εχω ακουσει οτι φθυρονται ευκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα μια ψηφο για τα sabian b8 σε αυτα τα λεφτα που τα ειχα και οπως προταθηκε εαν μπορεις παραπανω τα sabian xs20 ειναι πολυ καλα

Παντως οτι και να παρεις σε αυτα τα λεφτα να ξερεις οτι ειναι πολυ πιθανο σε ενα χρονο να θελεις να τα πουλησεις για κατι καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/sabian_b8_performance_set.htm αυτο δηλαδη ειναι οκ??τα zildjian zbt τα αποκλείουμε ε??αν και ότι πιατινια και να πάρω 1-2- χρονάκια θα τα κρατήσω..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/sabian_b8_performance_set.htm αυτο δηλαδη ειναι οκ??τα zildjian zbt τα αποκλείουμε ε??αν και ότι πιατινια και να πάρω 1-2- χρονάκια θα τα κρατήσω..

 

Κανένα πιάτο δεν είναι οκ εαν δεν ''κάνει'' στο αυτι σου.Την εχω πατησει με πιατα των 250 ευρω και μου αρεσαν κατι άλλα πιο ''φτηνιάρικα'' .Εαν μπορείς άκουσε πρίν ότι ειναι να αγοράσεις, εαν οχι σε κατάστημα τότε στο ιντερνετ τουλαχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ακουσειι τα sabian b8 και τα zildjian zbt και μου άρεσαν και τα δυο(λιγο παραπανω τα zildjian) αλλά καποιος είπε οτι φθείρονται εύκολα και αυτο ειναι που με προβληματίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου