Προς το περιεχόμενο

τι παιζει με το musicstore ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

......

Όσο για το Φ.Π.Α μέχρι στιγμής είναι 21% γι'αυτό κινήθηκα γρηγορότερα,θα γίνει 23%...

Δεν υπάρχει site που δεν έχει ξεχωριστά το Φ.Π.Α της Ελλάδας...πληρώνοντας το δικό μας Φ.Π.Α συμαίνει πως η απόδειξη μετράει,έτσι πιστεύω τουλάχιστον...

 

Για να μετράει η απόδειξη θα πρέπει να αποδίδεται ο ΦΠΑ στο Ελληνικό κράτος.... χλωμό το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρεπαιδια μηπως ξερει κανεις πως μπορεω να καλεσω στην γερμανια... το τηλεφωνο το σταθερο μου δεν εχει το +

 

οποτε ξεκιναω να παρω τον ανθρωπο στο musicstore απο το 49 και μετα και ολο δειχνει οτι μιλαει... κανω κατι λαθος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδια η παραγγελία μου απο το Musicstore ολοκληρώθηκε!!!!!!

Σήμερα το πρωί η κιθάρα έφτασε στα χέρια μου...Δευτέρα έφυγε η παραγγελία,Σάββατο πρωί έξω απο την πόρτα μου!!!άψογο πακετάρισμα.ξεπακετάρισμα με μάρτυρα το παληκάρι που την έφερε,ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ και ΤΕΛΟΣ....

Τελικά το Musicstore φιλαράκια...κορυφή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

παιδια μια ερωτηση

ποιες μερες μπορω να παρω τον κ. Σπυρο για να παραγγειλω ενα μπασσο????

και κατι αλλο μπορω να παραγγειλω το μπασσο κ εναν ενισχιτη????μαζι χωρις να εχω λογαριασμο στο musicstore;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου