Προς το περιεχόμενο

'Εξοδα Αποστολής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη διαβαζω και διαβαζω για παραγγελίες απο ''Θωμα'' και γενικα ιντερνετ και εξωτερικο,

εχω μπεί και εγώ στο τριπάκι να κάνω κάποια ψώνια..Και θα είναι και η πρώτη μου φορα καθώς ειμαι λιγο μικρος και τωρα αρχιζω να χανομαι στην μουσικη...

 

Και διαβαζοντας ολα αυτα ομως δεν μου λυθηκε μια απορια...

 

Τι ακριβως ειναι τα εξοδα αποστολης? Δηλαδη στο γνωστο site λεει +20 ευρω εξοδα αποστολής απο οτι παραγγειλεις... Αυτα τα 20 ευρω θα κρατηθουν απο την καρτα με την οποια θα κανω την πληρωμη μεσω ιντερνετ? Και με το που παραγγελνω εγω πρεπει να κανω κατι αλλο? ή απλα περιμενω την ωρα που θα ερθει το πακετο σπιτι μου? στον ανθρωπο που φερνει το πακετο πρεπει να πληρωσω κατι, ή ειναι ολα κομπλε και απλα υπογραφω και τελειωνω?

 

Ευχαριστω πολυ και σορρυ αν ρωταω βλακειες...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς τον,

 

ξεκινάς από εδώ και διαβάζεις προσεκτικά.

 

όχι ότι δεν τά'χουμε χιλιοπεί αλλά ναι, τα μεταφορικά τα πληρώνεις την ώρα της παραγγελίας, ναι, μετά απλά θα περιμένεις και ναι, όλα θα είναι κομπλέ αλλά ένα μικρό πουρμπουάρ (ειδικά αν μιλάμε για κάτι βαρύ) δε θα σε σκοτώσει. ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι δεν καταλαβαινεις ακριβως?θα πληρωσεις μεσω της καρτας που εχεις το ποσο του προιόντος συν 20 ευρω για παραγγελια κατω των 300 ευρω.αν το ποσο της παραγγελιας ειναι μεγαλυτερω των 300ευρω δεν πληρωνεις για εξοδα αποστολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου