Προς το περιεχόμενο

'Αλλη μια αγορά από εξωτερικό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μπορω να καταλαβω αυτην την νοοτροπια. γιατι δηλαδη να μην αναφερουμε δημοσια το καταστημα απο την ελλαδα?τι διαφορα εχει απο τον thomann ως προς την νοοτροπια αντιμετωπισης?? :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμφωνώ κι εγώ με τον Μιχάλη.

 

Δηλαδή πως εκθειάζουμε καταστήματα εξωτερικού και όχι εσωτερικού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά τι PM και βλακείες???

Στο κάτω κάτω ο yameth δεν είπε ποτέ να μην αναφέρουμε φθηνούς προμηθευτές (είτε στην Ελλάδα είτε στο εξωτερικό)!!!

 

Αυτό που μας συνέστησε ήταν όταν πχ μιλάμε για τον τάδε ενισχυτή, να μη δίνουμε link πχ από Thomann αλλά από την επίσημη σελίδα του ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ!

 

¶λλο το ένα και άλλο το άλλο ;)

 

Δεν είναι ανάγκη να φτάσουμε σε κατάσταση μυστικοπάθειας!!!

 

Για αυτό καλό θα ήταν να το αναφέρεται το link. Στο κάτω κάτω, φαντάζομαι ότι ΟΛΟΙ μας θέλουμε να ενισχύσουμε την ελληνική και όχι την γερμανική!!! Επομένως, αν υπάρχει ένας σωστός επαγγελματίας, γιατί να μένει στην αφάνεια ???

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω αυτην την νοοτροπια. γιατι δηλαδη να μην αναφερουμε δημοσια το καταστημα απο την ελλαδα?τι διαφορα εχει απο τον thomann ως προς την νοοτροπια αντιμετωπισης?? :roll:

 

ΣΩΣΤΟΣ, ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ!!!!

Ναι ρε παιδιά γιατί να μην μοιραζόμαστε δημόσια τις "πηγές" μας? Το φθηνότερο (και σωστό εννοείται) γιατί να μην το υποστηρίξουμε? Όταν μάλιστα είναι και ντόπιο. Τι διαφορά θα έχει αν η πληροφορία είναι μέσω ΡΜ? Είναι καλύτερα να τ' ακουμπάμε στο εξωτερικό?

Κάνω και την αρχή και λέω οτι μέσω net το φθηνότερο που βρήκα είναι ο Παυλάκης (www.Pavlakis.com.gr) (σιγά μη δεν το ξέρατε)

Τεσπα, αν δεν αναγνωριστεί η "ορθότητα" (ή σωστώτητα) αυτή, παρακαλώ να έχω ΚΙ ΕΓΩ ένα ΡΜ ή mail. :wink:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως φοβουνται οτι εαν πλακωσει πελατια θα ανεβουν οι τιμες.κλασσικη ελληνικη νοοτροπια.το δικο μου καλο πανω απο οοοοολων των αλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου